Eladó ingatlanok 30 millióig (22231 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 231 db
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (99381397)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 342 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pilis város zártkerti részében vált eladóvá ez a könnyen gondozható 342nm-es telken megépült 35nm-es gazdasági épület. Benne 1 ...
16 000 000 HUF
457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (44522772)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 12238 m2
Szobaszám: 1
Albertirsán a város szélén értékesítésre kínálok 12238 nm földterülettel rendelkező 50 nm tanyát. Csendes nyugodt környéken hel...
21 900 000 HUF
438 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (99384388)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Baján 55 nm-es lakás a Kölcsey Ferenc utcában! Baja kedvelt, jól megközelíthető részén kínálok megvételre egy jó állapo...
28 500 000 HUF
518 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csatári családi ház hirdetés (27874985)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 834 m2
Szobaszám: 2
Tégla családi ház kezelhető méretű, 834 m²-es telken kúttal, pincével Zalaegerszegtől csupán 9 km - re, Csatár központjában! ...
27 900 000 HUF
429 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sümegi termőföld, szántó hirdetés (53654233)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 2798 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó zártkerti ingatlan Sümeg külterületén Balaton közelében. Sümeg külterületén eladó egy zártkerti ingatlan, amely többfél...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (84444942)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján a Fáy András utcában, 3. emeleti 33m2-es lakás eladó. Közös költség 15. 300, -Ft, ami a fűtést tartalmazza. Közelben iskola, óvoda, üzletek. A nyílászárók műanyagok, két éve lettek cserélve.
25 000 000 HUF
757 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kehidakustányi zártkert hirdetés (33135449)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5135 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Keszthely eladásra kínálja kehidakustányi zártkerti TELKÉT. A lido home Keszthely által kínált kehidakustányi zárt...
4 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatoncsicsói egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (89425818)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5880 m2
Szobaszám: n/a
A casanetwork balatonfüredi irodája eladásra kínálja a 2833-as számú, örök tájpanorámával rendelkező építhető mezőgazdasági ter...
27 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatoncsicsói egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (38472332)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: n/a
A casanetwork balatonfüredi irodája eladásra kínálja a 2832-es számú, örök tájpanorámával rendelkező építhető mezőgazdasági ter...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatoncsicsói egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (14418346)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2880 m2
Szobaszám: n/a
A casanetwork balatonfüredi irodája eladásra kínálja a 2831-es számú, tájpanorámával rendelkező mezőgazdasági területét BALATON...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ivánci családi ház hirdetés (73278274)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy karbantartott vályogház IváncOn mely a vidéki nyugalom tökéletes otthona Ivánc csendes, békés településén kínálunk e...
13 500 000 HUF
207 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkarajenői családi ház hirdetés (48659417)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pest vármegye, Jászkarajenő, 84, 36 m2 alapterületű felújítandó családi ház melléképületekkel 719 m2 telken eladó. Az 1960-as ...
4 990 000 HUF
59 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi külterületi telek hirdetés (59465373)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3087 m2
Szobaszám: n/a
Építési lehetőséggel rendelkező zártkerti ingatlan eladó Esztergom területén! Esztergom belterületének határán, a hegy város ...
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani lakóövezeti telek hirdetés (94313947)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1608 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek Lábatlan Öreghegy részén! Lábatlan egyik csendes, nyugodt részén, az Öreghegyen kínálok megvételre egy 1608 nm-es...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Únyi lakóövezeti telek hirdetés (42393432)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 745 m2
Szobaszám: n/a
Eladó belterületi építési telek Úny panorámás, csendes részén Úny áthaladó forgalomtól mentes, nyugodt, panorámás részén eladó...
13 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi külterületi telek hirdetés (47427492)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3050 m2
Szobaszám: n/a
Eladó zártkerti ingatlan Esztergom területén – építési lehetőséggel! Esztergom belterületének határán, a hegy város felőli ol...
17 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskörei hétvégi ház hirdetés (63743187)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tisza-tó eladó Kisköre NYARALÓ Kiváló lehetőség hiszen egy könnyed pár perces sétára található a kikötő és így egyben a Tisza-...
27 900 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászágói családi ház hirdetés (75339535)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 5001 m2
Szobaszám: 2
Szívesen lakna egy kis településen, ahol nyugodt pihentető életet lehet élni zavartalanul? Mégis legyen a közelben könnyen elér...
18 900 000 HUF
242 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hevesi családi ház hirdetés (59332978)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Eladó Heves településen egy kocka családi ház, 102 nm hasznos alapterülettel, 3 külön álló szoba, konyha - előtér, fürdő és toa...
15 900 000 HUF
155 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Átányi családi ház hirdetés (84535537)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
Otthonos tágas családi ház Átányban! Az eladó családi ház 145 m² alapterületű, 900 m²-es telken helyezkedik el, 4 különnyíló ...
22 900 000 HUF
157 931 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal