Eladó ingatlanok 30 millióig (22240 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 240 db
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (55133746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: 3
Kunszentmárton, eladó egy 97 nm családi ház. a ingatlan, téglából épült, felújítást igényel, egy 638 nm telken található. Az ot...
14 900 000 HUF
153 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceredi családi ház hirdetés (53486851)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Cered központjában, Nógrád megyében! Eladásra kínálok egy 2 szobás, berendezéssel együtt eladó c...
26 900 000 HUF
426 984 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Romhányi családi ház hirdetés (45842496)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1182 m2
Szobaszám: 3
Romhány egyik csendes mellékutcájában vált eladóvá egy 1182m2-es, akár gazdálkodásra is alkalmas telken elhelyezkedő, három szo...
17 500 000 HUF
273 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (44626253)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 90 nm hasznos alapterületű 1+2 fél szobás családi ház Homrogd település központjában egy 1604 négyzetméteres telken. ...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (74612284)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Forró csendes, rendezett részén egy kiváló elosztású, 95 m2-es családi ház, amely egy 672 m2-es, gondozott te...
25 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaharkányi családi ház hirdetés (49935578)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1304 m2
Szobaszám: 3
Taktaharkány fő utcán 3 szobás családi ház eladó. a ház alkalmas lehet akár vállalkozásra is. Falusi CSOK igénybe vehető. Takta...
7 490 000 HUF
74 900 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (38442393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca elején, egy 35 nm-es, részben felújított, 1 + félszobás lakás...
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fancsali családi ház hirdetés (98973723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2066 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fancsal település központi részén, 66 nm-es vegyes falazatú családi ház, 2066 m2-es telekkel eladó....
15 900 000 HUF
240 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi lakóövezeti telek hirdetés (18273489)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179485 hivatkozási számú esztergomi telek. Panorámás belterületi ép...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (72643374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179203 hivatkozási számú tatabányai társasházi lakás. A tatabányai ...
29 990 000 HUF
999 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baki családi ház hirdetés (38644675)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1223 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179661 hivatkozási számú baki családi ház. Eladásra kínálok Zala...
16 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (86223735)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 783 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179663 hivatkozási számú pándi családi ház. Pánd csendes, természetköze...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (26734536)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (37748691)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 963 m2
Szobaszám: 3
Kunszentmártonban, eladó egy 90 nm családi ház. a város szélén elhelyezkedő, vályogból épült, felújítást igénylő ház, egy 963 n...
9 500 000 HUF
105 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (76873599)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretnél egy olyan lakást, ahova csak be kell költözni? Akkor most megtaláltad a tökéletes választást! Eladó Mezőhegyes város ...
20 900 000 HUF
348 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonboglári házrész hirdetés (61479773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 4 apartmanos apartmanház 90 m2 alagsora. Az épületrészt korábban borkóstoláshoz alakították ki és üzemeltették. Az ép...
30 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (48364744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
24 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci termőföld, szántó hirdetés (56934356)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 5790 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Gazdálkodni szeretne? Esetleg egy barackos kialakításán gondolkodik? Miskolc - Bedegvölgyben 5790 m2 területű, fúrt kúttal re...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kosdi lakóövezeti telek hirdetés (91234734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6175 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Kosdon lévő, zártkerti telek! A víz, gáz és az áram az utca végén található, "közúton" megközelíthető, mely még földút. ...
12 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákozdi üdülőövezeti telek hirdetés (37999557)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2180 m2
Szobaszám: n/a
Vt-003352. Pákozdon, a természet szomszédságában, üdülőövezeti, 2180m2-es, panorámás telek eladó! A telek teljesen sík, füves...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal