Eladó ingatlanok 30 millióig (22190 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 190 db
Eladó Sülysápi lakóövezeti telek hirdetés (57933284)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 605 m2
Szobaszám: n/a
Sülysáp belterület! Eladó egy építési telek 605m2 Murvás utcában, közművek nélkül! A közművek bevezetése az új tulajdonos fe...
13 990 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (97475899)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 665 m2
Szobaszám: 2
Nagykáta Vasútállomástól 10 percre 2 szobás 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült bauxit-beton falazattal fa tetőszer...
28 900 000 HUF
418 840 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (43797955)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Tápiószele központjában! Tápiószele frekventált, mégis nyugodt részén eladásra kínálunk egy 105 m²-es, 1960-a...
26 900 000 HUF
256 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (44924337)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 5866 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 70 m2-es családi ház hatalmas, megosztható telken Zsákán! Csendes, biztonságos környéken, jó szomszédokkal, Zsáka k...
9 900 000 HUF
141 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyedi garázs hirdetés (64297373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Egyedülálló lehetőség! Pécs belvárosában kínálunk eladásra az Árkád közelében lévő teremgarázsban 12 m2-es autó beállót. Bizton...
4 290 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyedi garázs hirdetés (98234314)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
4 290 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi családi ház hirdetés (93345925)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 3
Eladó parasztház Edelényben nagy telekkel, kiváló lehetőségekkel! Edelény borsodi városrészén eladó egy 1940-ben épült, vályog...
15 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (48551798)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika kedvelt részén, az Alsóvárosi körúton, első emeleti, 2 szobás, 62 m2-es lakás eladó saroktelken, 2 garázzsal. Leh...
29 500 000 HUF
475 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sződi házrész hirdetés (99946354)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Sződ központjában, frekventált helyen eladó egy, közös udvaros ingatlanrész nagyon jó áron! ! Az udvar hátsó, csendesebb részén...
26 430 000 HUF
480 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (44663333)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó külterületi legelő Mogyoródon 3605 m²-es terület kiváló lehetőségekkelMogyoród külterületén kínálunk eladásra egy 3605 m²...
26 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (49313794)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított minigarzon a x. kerület óhegyi részén! X. kerület Óhegyen, a Bolgár utcában, kívül-belül rendezett, tégla építésű, k...
22 900 000 HUF
1 526 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybajomi családi ház hirdetés (24427726)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2701 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179214 hivatkozási számú nagybajomi családi ház. Álmodd újra otthono...
27 900 000 HUF
232 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (83384335)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Debrecen és Hajdúsámson között a 471-es út mellett, Szikigyakorban eladó egy hangulatos kis családi ház. - a ház 30 nm alapte...
25 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pákai egyéb telek hirdetés (23532636)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3519 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179253 hivatkozási számú pákai zárt kert. Panorámás hegyi ingatl...
3 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (35838263)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
**Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ** Autentikus parasztház Orosháza belvárosában - ritka lehetőség! Eladó Orosháza be...
13 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (26498327)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (57475732)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (86574798)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserkeszőlői hétvégi ház hirdetés (27499288)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Cserkeszőlő csendes utcájában, rendezett környezetben egy 73 nm-es, vegyes fal...
19 000 000 HUF
260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai tégla lakás hirdetés (39733746)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunfélegyháza, Városközpontban 64 m2 hasznos alapterületű, tégla építésű földszinti társasházi lakás, ...
15 990 000 HUF
249 843 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal