Eladó ingatlanok 30 millióig (22274 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 274 db
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (46733527)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 1512 m2
Szobaszám: 3
Püspökladányban a központtól távolabb eső részén, mégis csendes zöld övezetben 101 nm-es folyamatosan újított családi ház eladó...
28 500 000 HUF
282 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (47526824)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1162 m2
Szobaszám: 4
Püspökladány központi utcájában üzlethelyiségnek, vagy akár kétgeneráció részére felújított ház eladó! 0630/749-88-26 Elosztás...
29 500 000 HUF
184 375 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (54574626)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1232 m2
Szobaszám: 2
Püspökladányban a Karcagi utcán 1232 nm-es telken 80 nm-es ház eladó! 0630/749-88-26 Az ingatlan felújítás alatt áll. Amik e...
20 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcagi sorház hirdetés (54516657)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Központi elhelyezkedés, saját udvar, teljesen felújított belső tér azonnal költözhető otthon eladó! Karcagon eladó egy központi...
17 500 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szajoli családi ház hirdetés (73945578)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 667 m2
Szobaszám: 2
Szajol egyik kedvelt utcájában a 4- es számú főúthoz közel felújítandó ingatlan eladó. a 667 nm telken 100 nm-es vályog ház tal...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (22378279)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Tiszakécskén, csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Csendes, nyugodt utcában kínálunk megvételre egy 731 nm-...
29 500 000 HUF
536 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (92574814)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécske központjához közel részben felújított családi ház eladó! Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Kiváló elhelyezke...
27 900 000 HUF
293 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkarajenői tanya hirdetés (43978963)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó tanya Tiszajenő és Jászkarajenő között, főút mellett! Ha egy jó állapotú tanyát ke...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkányi tégla lakás hirdetés (49393959)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Harkányban egy tágas erkélyes, 3. emeleti, 1 szobás, 26 m2-es felújított apartman, ideális választás akár nyaralásra, aká...
21 900 000 HUF
842 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bonyhádi tégla lakás hirdetés (28339729)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna megye Bonyhád legkedveltebb városközponti részén eladó egy téglából épült polgári típusú társasház első emeletén, 75 nm l...
21 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári külterületi telek hirdetés (14233221)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: n/a
Székesfehérvár, Maroshegy külterületi részén 938 nm-es telek eladó. A telken található egy tárolásra alkalmas melléképület, i...
10 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi külterületi telek hirdetés (37254443)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2742 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178720 hivatkozási számú zalaegerszegi zárt kert. Bazita egyik c...
11 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csökmői családi ház hirdetés (79949147)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2425 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Csökmőn egy felújított 4 szobából álló ytong tégla építésű 115 négyzetméteres családi házat, amely hatalmas 2...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hencidai családi ház hirdetés (53283773)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 2237 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Hencida központi részén, egy 5+ szobából álló, erős alappal rendelkező vályog falazatú 250 négyzetméteres fel...
21 000 000 HUF
84 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (73419569)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 705 m2
Szobaszám: 3
Szentmártonkátán eladásra kínálunk egy 705 nm2 -es telken elhelyezkedő, 74 nm2 -es családi házat, ami felújításra szorul, de la...
9 500 000 HUF
128 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (39247528)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 754 m2
Szobaszám: 3
Eladó könnyűszerkezetes családi ház Monorierdőn rendezett telekkel, kiváló elhelyezkedéssel! Monorierdő csendes, kertvárosias r...
28 900 000 HUF
578 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (65492684)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 4
Kókán eladó egy 1079 nm-es telken épített, kinti tárolóhelyiségekkel egybeépült, összesen 146 nm-es családi ház, konyhakert kia...
29 000 000 HUF
198 630 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópüspöki kastély hirdetés (58737173)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 3841 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Sajópüspöki községben, közel a szlovák határhoz eladó egy 1920-as években épült, kúria jellegű, teljeskörűen felújítandó, 162 n...
12 200 000 HUF
75 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Illocskai ikerház hirdetés (14743975)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 817 m2
Szobaszám: 2
Eladó ikerház illocskán, azonnal költözhető! Illocska csendes, nyugodt részén eladó egy ikerház egyik fele, azonnal költözhet...
12 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bezedeki családi ház hirdetés (28737766)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2601 m2
Szobaszám: 3
Bezedeken eladó egy kb. 100 m2-es, jó állapotú vályogház nagy telekkel! Bezedek csendes, barátságos kis falu, ahol nyugalom é...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal