Eladó ingatlanok 30 millióig (22269 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 30 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 22 269 db
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (57438539)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, 81 m²-es lakás Salgótarjánban, a Vásártéren – tágas, napfényes, kedvező rezsivel Salgótarján egyik kedvelt vár...
18 800 000 HUF
232 098 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (47375833)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban, a Római városrész zöldövezeti, csendes részén eladó egy jó állapotú, 2 szobás, beépített erkélyes panellakás. ...
29 900 000 HUF
575 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (52341787)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Bácsalmás frekventált részén eladóvá vált egy nagyméretű, kisebb részben felújított, vállalkozásra is kiv...
17 490 000 HUF
62 464 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (93878724)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolc Stadion utcában egy 4 emeletes tégla épület földszintjén lévő 43 m2-es, másfél szobás, átlagos állapotú, gázkonve...
21 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai üzlethelyiség üzletházban hirdetés (97843358)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Üzlethelyiség kiadó/eladó Baja belvárosában – kiváló elhelyezkedéssel! Baja frekventált részén, a Kossuth Lajos utca közelében...
13 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Méhteleki családi ház hirdetés (71122938)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Méhteleken, főút mellett – csupán 4 km-re a román–ukrán határátkelőtől! 80 M² alapterületű, tehermentes inga...
10 000 000 HUF
120 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi termőföld, szántó hirdetés (92593237)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 3561 m2
Telekterület: 3561 m2
Szobaszám: n/a
Budakeszi határában, aszfaltos úton megközelíthető helyen, eladó egy 3561 nm-es szántóföld. A szántóföld Budakeszi határában,...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Harkai külterületi telek hirdetés (91869889)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4400 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177346 hivatkozási számú harkai telek. Eladó 4400 négyzetméteres szőlő...
1 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (25344453)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1991 m2
Szobaszám: n/a
Kecskeméten a Vacsiköz közvetlen szomszédságában Vacsihegyen a várostáblától alig 1 km-re Mkv besorolású szántóföld ELADÓ! Az 1...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi hétvégi ház hirdetés (25359397)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 179 m2
Szobaszám: 2
Kiváló állapotú üdülő Szeged-Tápén – nyugalom, zöld környezet, praktikus elrendezés Szeged-Tápé közkedvelt üdülőövezetében ela...
27 500 000 HUF
763 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (79323383)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 1099 m2
Szobaszám: 5
Nagycsaládosok Figyelem! Kitűnő lehetőség! Megvételre kínálok Nagyhalász csendes utcájában egy 119 nm-es 4 szoba +nappalis csal...
23 000 000 HUF
193 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei hétvégi ház hirdetés (49294274)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1676 m2
Szobaszám: 2
Eladó hétvégi ház Letenye- Julián hegyen! Szépen gondozott 1676 nm-es területen összesen 88 nm-es házat találunk, mely több s...
14 900 000 HUF
169 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fityeházi családi ház hirdetés (63857262)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 4
Fityeházán eladó családi ház! - Azonnal költözhető - Karbantartott ház - 4 szoba - Mérete: 104 nm - Tégla épület - Melléképül...
19 900 000 HUF
191 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai külterületi telek hirdetés (59768993)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 20846 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 2 hektáros zártkerti telek Nagykanizsán – város közeli lehetőség! Nagykanizsán, kiváló megközelíthetőséggel eladó egy 2...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Becsehelyi családi ház hirdetés (47242958)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 2620 m2
Szobaszám: 2
A burkolás és festés még rád vár, ahogyan a konyha és a fürdőszoba kialakítása is így minden részlet pontosan olyan lehet, amil...
24 600 000 HUF
248 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei hétvégi ház hirdetés (47989492)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: 2
Letenyétől 3 km-re hétvégi ház eladó! Nagyon szép 802 nm-es szőlővel ültetett területen találunk összesen 51 nm-es házat, mel...
14 900 000 HUF
292 156 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Muraszemenyei hétvégi ház hirdetés (82973561)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 204 m2
Szobaszám: 1
Muraszemenyén festői környezetben hétvégi ház eladó! A ingatlan Mura-menti Tájvédelmi Körzetben, Natura 2000 területen helyez...
5 800 000 HUF
241 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lenti hétvégi ház hirdetés (82764526)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1288 m2
Szobaszám: 1
Lenti, Lenti-hegyi részén, állandó lakhatásra alkalmas házikó eladó! Az ingatlan 35 nm, melyből az alsó részen egy 13 nm-es p...
14 900 000 HUF
425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei hétvégi ház hirdetés (84874541)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: 3264 m2
Szobaszám: 1
Letenyéhez tartozó Julián hegyen birtok eladó! Nagyon szépen gondozott területen eladó ingatlanok. a terület 2 helyrajzi szám...
9 900 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei lakóövezeti telek hirdetés (24769393)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3947 m2
Szobaszám: n/a
Építkezzen most Zala megye egyik legszebb városában, Letenyén! Itt a lehetőség, hogy megálmodja és megvalósítsa jövőbeli otth...
7 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal