Eladó ingatlanok 35 millióig (26040 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 26 040 db
Eladó Hatvani panel lakás hirdetés (13499335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Heves vármegyében, Hatvan város központi részén egy 4. emeleti, felújítandó lakás! Kialakításra került benne két tágas, v...
33 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (43684894)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
33 900 000 HUF
1 130 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (96969534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 900 000 HUF
1 130 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (73326954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: 2
Sárándon eladó egy 58 négyzetméteres palatetős vályogház, ami 2300 négyzetméteres osztható telken található. Az ingatlan csende...
32 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Túrkevei családi ház hirdetés (22332712)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Túrkeve városának központjában megvételre kínálunk egy 60 nm területű könnyűszerkezetes házat. A...
32 900 000 HUF
548 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (49753422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 1
Nógrád megye, Bátonyterenye Nagybátonyi részén eladó egy 41 nm-es egy szobás kis családi ház. Egy szoba, konyha és fürdőszoba ...
8 500 000 HUF
207 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni lakóövezeti telek hirdetés (35229377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2530 m2
Szobaszám: n/a
Salgótarján központjától 3 km-re Pintérpusztán, lakó-pihenő övezetben, két építési telek, összesen 2 530 nm, kizárólag egyben e...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrhalomi családi ház hirdetés (33465972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megyében, Őrhalomban, eladó egy 106 nm-es, tégla szerkezetű, összkomfortos parasztház. Az ingatlant folyamatosan újítják...
24 000 000 HUF
226 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (43275944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Parkra néző másfél szobás tégla lakás Bátonyterenye központjában! Eladóvá vált egy 38 m2-es, 3. emeleti másfél szobás tégla la...
9 900 000 HUF
260 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (53894333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 885 m2
Szobaszám: 6
Eladó kétszintes családi ház Mátraderecske csendes részén, kétgenerációs kialakítással, pincével és műhellyel Mátraderecske cs...
29 990 000 HUF
157 015 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (82377817)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 219 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 4+ 4 fél
Nógrád megyében, Salgótarján hangulatos, zöldövezeti részén, két lakásos, jó állapotú, társasház eladó. Az egyik a földszinten,...
33 900 000 HUF
154 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (72899244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
****Teljesen felújítva**** Világos, felújított otthon zöldövezetben, azonnal költözhető! Eladó egy 52 nm-es, teljeskörűen felúj...
19 900 000 HUF
382 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (33617679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Salgótarján -Zagyvapálfalván 60 négyzetméteres negyedik emeleti egy és két félszobás összkomfortos tehermentes lakás. Az ...
20 995 000 HUF
349 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hugyagi családi ház hirdetés (96434373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 1880 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megyében, Balassagyarmattól 12 km-re lévő Hugyagon, eladó egy 152 nm-es nagypolgári jellegű családi ház. A ingatlanban ...
19 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (32332735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház nagy telekkel Recsken, kiváló lehetőség saját otthon vagy befektetés számára! Recsken, a főút mellett,...
16 000 000 HUF
168 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (74434573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 3
Bontandó ház eladó Pécsen az alsó utcában! 60 Négyzetméteres, vályogból épült, és igen rossz állapotban van. 339 Négyzetmétere...
11 000 000 HUF
220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykarácsonyi családi ház hirdetés (28939973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1979 m2
Szobaszám: 3
Nagykarácsony, átmenő forgalom mentes, csendes utcájában, 112 nm-es hasznos alapterületű családi ház, 1979 nm-es telken eladó! ...
34 900 000 HUF
311 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (23837478)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 871 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szabadszállás központjában, kiváló elhelyezkedéssel egy felújítandó, összközműves telken lévő családi ház. Jellemzők: -...
26 900 000 HUF
227 966 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (44879733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: n/a
Eladó tanyahely kecskeméten a borbási részen! AMENNYIBEN telket keres ide megálmodhatja új OTTHONÁT. A terület egyes pontja...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (74279642)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Panorámás kilátás és madárcsicsergés. Eladó házszámos tanya Kecskeméten a Borbás kerületben. Az ingatlan 2877 m2-es telken hel...
15 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal