Eladó ingatlanok 35 millióig (26117 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 26 117 db
Eladó Dabasi egyéb telek hirdetés (63939743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: n/a
Hangulatos telkek eladók – természetközeli környezet, fejlesztési lehetőséggel Dabason kínálunk megvételre két, jelenleg akácos...
16 990 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (86394831)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2187 m2
Szobaszám: 4
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Albertirsa zártkerti övezetében ezt a 2187 nm. -Es körbe kerített két utcára nyí...
32 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48642734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 37 m²-es szuterén lakás az Árpád híd közelében. Eladó egy felújított, 37 négyzetméteres, keleti tájolású, tehermentes szu...
29 900 000 HUF
808 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (74436377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén találh...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízgyörki családi ház hirdetés (64394794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Hévízgyörk rendezett részén, az Újtelepi városrészen! Hévízgyörkön, csendes, aszfaltos utcában ...
18 500 000 HUF
225 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi lakóövezeti telek hirdetés (46645735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Hajdú-Bihar vármegyében Püspökladányban egy üres teljesen közművesitett /víz, villany, gáz, csatorna/708 m2-es építési te...
7 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsombói külterületi telek hirdetés (46983344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 13013 m2
Szobaszám: n/a
***Mesés Építési Telek Zsombó Határában! Természet és Kényelem Egyben *** Eladásra kínálok Zsombó és Szeged-Kiskundorozsma hat...
32 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Rudabányai családi ház hirdetés (61331898)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 3
Rudabánya városában 3 szobás, földszintes, 75m2 alapterületű, napfényes, belül részlegesen felújított, összkomfortos, összközmű...
11 500 000 HUF
153 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodivánkai családi ház hirdetés (64752398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 923 m2
Szobaszám: 3
Eladó Borsodivánkán teljes bútorzattal együtt egy 110 nm-es, 3 szobás, tornácos, fagerendás összközműves parasztház/családi ház...
31 900 000 HUF
290 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rudabányai családi ház hirdetés (98483743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 3
11 500 000 HUF
153 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi hétvégi ház hirdetés (38454342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
** Eladó nyaraló Mezőkövesd ** Eladó Mezőkövesden, a Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől pár perces sétára található, kétszintes nya...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistótfalui családi ház hirdetés (76427544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 2275 m2
Szobaszám: 4
Eladó 112 m²-es családi ház Kistótfaluban, 2275 m²-es telekkelPécstől 30 km-re, Baranya megye csendes, biztonságos zsákfalujába...
21 900 000 HUF
195 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi erdő hirdetés (49437396)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Balatonalmádi külterületén 2 különálló erdő terület együtt eladó. a két teület mérete:1. , 10. 641 m22. , 4. 134 m2összesen: 14...
5 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabrendeki családi ház hirdetés (84779294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2