Eladó ingatlanok 35 millióig (26106 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 26 106 db
Eladó Csikóstőttősi családi ház hirdetés (77343333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1838 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #171642 hivatkozási számú csikóstőttősi családi ház. Eladásra kínálok...
14 900 000 HUF
146 078 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi termőföld, szántó hirdetés (75127745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pilis szívében, közvetlenül eladó SZÁNTÓ! Befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt kihagyhatatlan lehetőség. Pilis külterül...
8 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pilisi termőföld, szántó hirdetés (65698926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pilis szívében, közvetlenül eladó SZÁNTÓ! Befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt kihagyhatatlan lehetőség. Pilis külter...
1 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33414657)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerület baross utcai felújítandó, kiváló adottságokkal lakás keresi új tulajdonosát! BELVÁROSI garzon 30 millió ala...
29 900 000 HUF
1 245 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szurdokpüspöki családi ház hirdetés (43859579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1169 m2
Szobaszám: 2
Nyugalom szigete, panorámás felujítandó ingatlan zsákutcában az erdő MELLETT! Eladásra kínálom, Szurdokpüspökin található, 95...
9 500 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári üzlethelyiség utcafronton hirdetés (94498113)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 303 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tiszavasvári legrekventáltabbb részén eladó ÜZLETHÁZ! Tiszavasvári központjában 967 nm telken 303 nm ingatlan keresi új tulajdo...
34 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Szegi lakóövezeti telek hirdetés (83273554)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2182 m2
Szobaszám: n/a
Szegi legszebb részén, közvetlenül a Bodrognál eladó 2182 nm építési TELEK 40%-os a telek beépíthetősége. Szegi települése a...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobánkai lakóövezeti telek hirdetés (84826147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: n/a
Különleges telekre vágysz Csobánkán, Budapesttől 15 percre? Ne keress tovább! Belterület, Művelési ág alól kivett beépítetlen...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi külterületi telek hirdetés (54783457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4064 m2
Szobaszám: n/a
Pilis szívében, közvetlenül eladó SZÁNTÓ! Befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt kihagyhatatlan lehetőség. Pilis külterüle...
3 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi külterületi telek hirdetés (63598174)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8642 m2
Szobaszám: n/a
6 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csemői külterületi telek hirdetés (14324884)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: n/a
820m2-es zártkerti telek ELADÓ Eladásra kínálunk Csemő, Zakar dűlőn elhelyezkedő zártkerti telket. Az ingatlan körbe kerített, ...
9 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (53893334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1059 m2
Szobaszám: 3
Bugacon eladó 70, 77 nm családi ház 1059 nm telken. Ingatlan adatai: - 2 szoba+nappali/étkező+fürdő+WC, konyha, előtér - mellé...
34 400 000 HUF
491 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rózsaszentmártoni családi ház hirdetés (73314955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1195 m2
Szobaszám: 2
Heves vármegye Pest vármegyéhez közeli részén, Rózsaszentmártonban eladó egy 70 nm-es, téglaépítésű parasztház. Hatvan és Gyön...
17 000 000 HUF
242 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvisnyói családi ház hirdetés (77932387)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 612 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bükk hegységre panorámás, különleges ingatlan Nagyvisnyón - álomotthon vagy falusi szálláshely! Eladó Heves megye egyik gyöng...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvisnyói családi ház hirdetés (17866867)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 612 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti hétvégi ház hirdetés (74527749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Jászapátin egy 55 nm alapterületű nyaralót kb 500 nm telken. Az ingatlan nappa...
14 990 000 HUF
272 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagaméri családi ház hirdetés (48438586)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1185 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bagamérban eladó egy 65 nm-es ház, 1185 nm-es, gazdálkodásra alkalmas telken. a vegyes falazatú ingatlan 2+1 szobával rendelkez...
6 550 000 HUF
100 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunmadarasi családi ház hirdetés (58218379)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Kunmadarason, egy 92nm-es, jó állapotban lévő, teljes összközműves, központ...
13 000 000 HUF
141 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcagi családi ház hirdetés (45349799)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 464 m2
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi Jász Nagykun Szolnok vármegyében Karcagon, egy tégla és beton alapra, vegyes falazattal, cserép tetőfedé...
23 000 000 HUF
410 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (38351944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 702 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kisújszálláson egy igazi lehetőség a nyugalomra vágyóknak vagy gazdálkodni szeretőknek! Szolnoktól 50 km-re,...
15 000 000 HUF
170 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal