Eladó ingatlanok 35 millióig (26106 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 26 106 db
Eladó Lakiteleki hétvégi ház hirdetés (38342362)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 345 m2
Szobaszám: 2
Figyelem árcsökkenés! Lakitelek-Tőserdőn Retro nyaraló eladó! Belső felújítás alatt áll! Érezze a csendet és nyugalmat a Holt ...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakhegyi lakóövezeti telek hirdetés (36537257)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2151 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Lakhegyen egy 2151 nm - es zártkert. a telken van egy 60 nm -es, szigetelt könnyűszerkezetes új ház, és egy 10 nm- es tég...
19 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sükösdi tanya hirdetés (18629424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7051 m2
Szobaszám: n/a
Sükösdön 7051 nm-s területen gazdálkodásra, állattartásra alkalmas terület eladó. a területen található egy felújítandó kis ház...
19 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gersekaráti lakóövezeti telek hirdetés (33998293)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 519 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #162962 hivatkozási számú gersekaráti telek. Gersekarát Vas vármegyé...
5 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarszecsődi lakóövezeti telek hirdetés (39975253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 10840 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda vételre kínál egy 10.840 Négyzetméteres területet Magyarszecsődön. A telken két bontand...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi külterületi telek hirdetés (53464323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1111 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #156991 hivatkozási számú szombathelyi zárt kert. Az Openhouse Ingat...
7 950 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szőcei lakóövezeti telek hirdetés (37536875)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: n/a
A szombathelyi Openhouse Ingatlaniroda eladásra kínálja Szőce településen található lakóövezeti telket. -2100 M² -Belterület -...
4 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposszekcsői lakóövezeti telek hirdetés (44435942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1377 m2
Szobaszám: n/a
A Dombóvári Openhouse Ingatlaniroda eladásra kínálja a 155536-os számon nyílvántartott telket. a telek Kaposszekcső Ipari parkb...
6 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári lakóövezeti telek hirdetés (47449625)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2002 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Dombóvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #162830 bo azonosítójú dombóvári Telek. Dombóvár-Gunaras belterületén c...
9 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábapatyi családi ház hirdetés (59589723)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 3400 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #171862 hivatkozási számú rábapatyi családi ház. Rábapatyon eladó e...
21 000 000 HUF
190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körmendi lakóövezeti telek hirdetés (99784177)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1093 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172243 hivatkozási számú körmendi telek. Eladó egy 1093 m2 belter...
23 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúperesztegi családi ház hirdetés (73942772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 2777 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #171769 hivatkozási számú hosszúperesztegi családi ház. Eladó ház Ho...
25 000 000 HUF
396 825 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (14266493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 3
ÁRCSÖKKENÉS! Lajosmizse központjában eladó, 646 m2-es parkosított telken, három szobás, 67 m2-es családi ház. Jellemzők:: 67...
33 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Bogácsi családi ház hirdetés (74339684)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 10
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172429 hivatkozási számú bogácsi családi ház. A 360m2-...
24 900 000 HUF
69 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőröshegyi lakóövezeti telek hirdetés (74846736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1739 m2
Szobaszám: n/a
A Balaton-parttól autóval 8 perc távolságra, Kőröshegy csendes részén kínálok megvételre egy 1739 m²-es építési telket. A tel...
19 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Töki házrész hirdetés (73834335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1
Legyen olcsón otthona! Tök település központjához közel eladó egy 43 nm-es házrész. A régi, nagy családi ház közel 100 éve é...
16 800 000 HUF
390 697 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (54835737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
9, 5 Millió HUF Dunapatajon felújítandó családi ház a főutcáról nyíló kis csendes zsákutcában eladó. a Szelidi tó, mint turisz...
9 500 000 HUF
135 714 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kapuvári családi ház hirdetés (43948458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #168762 hivatkozási számú kapuvári családi ház. Kapuvár kertváro...
28 900 000 HUF
179 503 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi külterületi telek hirdetés (87972461)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3141 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #163087 hivatkozási számú zalaegerszegi telek. Zalaegerszegen, a C...
8 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömödéri családi ház hirdetés (28834326)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 2421 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #162992 bo azonosítójú csömödéri Családi ház. a göcseji település h...
9 500 000 HUF
115 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?