Eladó ingatlanok 35 millióig (25951 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 951 db
Eladó Nyírteleki lakóövezeti telek hirdetés (43355564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1243 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó nyírteleken a tokaji út közelében! Főbb jellemzők: - az ingatlan területe: 1243 nm, - utcafronti szélessége...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb üzlethelyiség hirdetés (24324593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza abszolút belvárosában, a Kossuth téren, a metropol üzletházban, eladásra kínálok egy 22 nm-es, üzlethelyiséget. Az ...
7 700 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (39593228)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4270 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza, Sóstóhegyen a Matykó utcában 4270m2-es telek 25m-es utcafronttal eladó. Jelenleg szántóként van nyilvántartva, de át lehet minősíttetni, minden közmű az utcában van. Az ingatlan azonosítója: 90273Érdeklődni: +36306982324
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (49399923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: 3
Ramocsaháza Fő utcáján 70 m2 -es 3 szobás, vályog építésű, gázkonvektor fűtésű lemez tető, teljes közművel ellátott felújítandó...
5 900 000 HUF
84 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori lakóövezeti telek hirdetés (79724761)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3044 m2
Szobaszám: n/a
Napkoron nagyon jó elhelyezkedésű, kelet-nyugati fekvésű, 2 db építési telek eladó. Az egyik telek 1. 503 m2, míg a másik 1. 54...
18 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ófehértói családi ház hirdetés (67977677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 2792 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Ófehértón. Csendes, nyugodt környezetben, Ófehértón kínálok eladásra egy akár két generációnak is megfelelő ...
25 900 000 HUF
221 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (84234147)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Eladó jó állapotú családi ház Kemecse belvárosában! Kemecse központjában, csendes, jól megközelíthető utcában kínálok megvétel...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (72389843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Állomáshoz közel, Huszár soron téglaépítésű, m68 nm-es, 2 szobás, konyha étkezővel, fürdő wc-vel, járólap és laminá...
34 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tanya hirdetés (97415564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 4858 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza Közelében Kazárbokorban eladásra kínálok egy 75m2 es 2 szobás, műanyag nyílászárókkal szerelt, vegyes falazatú közm...
18 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki lakóövezeti telek hirdetés (61474793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
Levelek település egyik legkedveltebb részén, a festői Leveleki-tó és a Wakeboard vízisí centrum  szomszédságában kínálunk megv...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (54464283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Mandabokorban 110 nm-es, 3 szobás, járólap és parketta burkolattal rendelkező, fa nyílászárós és fa bejárati ajtókk...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73951465)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (24574463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalászban, a Rétköz utca elején, eladásra kínálunk egy vegyes falazatú, 2 szobás, 68 nm-es családi házat. Főbb jellemzők:...
14 500 000 HUF
213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi lakóövezeti telek hirdetés (33264334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1831 m2
Szobaszám: n/a
Rakamaz központi részén, Tokaj közelében teljes közművel ellátott építési telek. Az ingatlan azonosítója: 97218Érdeklődni: +36209268433
4 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Buji családi ház hirdetés (23534944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 3490 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Buj község központi részén, eladó egy 74 nm-es 2+1 szobás, vegyes falazatú, 74 nm-es 2+1 szobás, nagy konyhás, külön főzőfülkés...
15 500 000 HUF
209 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (31532249)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 20088 m2
Szobaszám: n/a
Felsősima-Polyák bokor között legó közelében 20088 nm-es 3 db telek mely jelenleg szántóként szerepel, közművesített utcában eladó. Az autópálya 1 km re található. Az ingatlan azonosítója: 97130Érdeklődni: +36709442086
33 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Baktalórántházai lakóövezeti telek hirdetés (43477275)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1245 m2
Szobaszám: n/a
Baktalórántháza Városi Piac közelében 1245 nm-es építési telek 60 m utcafronttal eladó.  Közművek az utcában. Az ingatlan azonosítója: 97129Érdeklődni: +36709442086
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (49646414)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3200 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyházán, Ságvári Kertváros csendes zsákutcájában, 3200 nm-es szántó eladó. 15 Méteres utcafront, közművek az utcában. Kérem keressenek bizalommal. Az ingatlan azonosítója: 96884Érdeklődni: +36304092510
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycserkeszi családi ház hirdetés (77797493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 214 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2+ 8 fél
Leírás Nagycserkesz kedvelt utcájában eladó egy 214 nm-es, szintes, felújítás alatt álló, vállalkozásra is alkalmas, önálló cs...
33 900 000 HUF
158 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (23235253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1490 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza csendes részén Tokaji út közelében csendes falusias környezetben, 1490 m2 tejesen közművesített telek (szennyvíz, v...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal