Eladó ingatlanok 35 millióig (26099 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 26 099 db
Eladó Kéthelyi lakóövezeti telek hirdetés (94154463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: n/a
Panorámás építési telek Kéthelyen - a Balaton közelében! Telek adatok: Méret: 800 m² Utcafront: 15, 6 m Hossz: 51, 6 m Öv...
12 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai hétvégi ház hirdetés (37352727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1420 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy igazi kis gyöngyszem Nagykanizsa szívében, a csónakázó tó közelében! Ez a könnyűszerkezetes, 3 helyiségből álló ház...
8 900 000 HUF
356 000 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (45545673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nagykanizsa belvárosában kínálom megvételre, ezt a felújítandó udvari lakást. Elrendezése, egy szoba, alvó galériával, így tö...
11 990 000 HUF
374 687 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (94473277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Madaras, 57 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha, étkező, für...
10 990 000 HUF
192 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (26716377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunaújvárosban egy 52 nm-es, 2 szobás, erkélyes, 1. emeleti napfényes tégla lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kíná...
31 990 000 HUF
615 192 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (61869724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Cím: Jászapáti Kiegészítők •220. Volt, 20 amper. •Padlástér Kontyolt sátortető. •Csatorna •Vezetékes víz •Gáz bekötve •Kábel ...
12 000 HUF
226 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (87524997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3035 m2
Szobaszám: 2
Kaposváron, a Fűzfa utcában kínáljuk megvételre ezt a 3035 m2-es zártkerti telket a rajta álló két épülettel. a nagyobb ház kb....
7 000 000 HUF
87 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi lakóövezeti telek hirdetés (94949874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: n/a
Tisztelt érdeklődők, beruházók figyelem! Szeretnék a figyelmükbe ajánlani egy kihagyhatatlan ajánlatot! Keszthelyen eladásr...
19 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi termőföld, szántó hirdetés (93542746)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2766 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy 1/1 tulajdonú 2766 nm területű, földmérővel kimért szántó művelési ágú mezőgazdasági ingatlan Soroksáron az m51 főút ...
12 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (26725342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 606 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálom ezt a Tápiógyörgyén található, kiváló elhelyezkedésű 61nm-es ingatlant! a lakóépület egy szabályos téglalap al...
22 100 000 HUF
362 295 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (54294747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Kecskeméten az 5-ös főút közelében egy 2877 m2-es telken lévő tanya. Az ingatlan jellemzői: - 2877 m2-es, bekerített tele...
17 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerecsendi családi ház hirdetés (47339694)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1870 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye, Kerecsend, Demjéni úton, 117 nm-es családi ház, 1870 nm-es telken eladó. a szigetelt, tégla falazatú, átlagos á...
29 900 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi lakóövezeti telek hirdetés (57557365)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 971 m2
Szobaszám: n/a
Zala vármegyében, Zalaegerszegen pihenő övezetében eladásra kínálok egy 971 négyzetméteres telket. Építkezés és befektetés célj...
6 590 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki ikerház hirdetés (24792523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye Kőtelek településén eladásra kínálok egy 153 négyzetméteres családi házat. Az ingatlan valamikor...
24 500 000 HUF
160 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai külterületi telek hirdetés (53683886)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Telek, Békéscsaba - Nagyrét! Ez az ingatlan kiváló választás beruházók vagy olyan családok részére akik a városhoz közel...
14 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (29973834)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 583 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétszintes, 4 szobás, 110m2-es családi ház Szendrő középpontjában, csendes, nyugodt UTÁBAN! Falusi csok, CSOK Plusz és o...
22 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (64442597)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1404 m2
Szobaszám: 3
Zendrő település csendes utcájában kínálok eladásra egy 82 nm-es, tehermentes, 3 szobás családi házat, amely egy 1404 nm-es tel...
13 700 000 HUF
167 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarcali családi ház hirdetés (47487332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 1
Eladó lakhatásra, valamint családi vállalkozásra is alkalmas ház Tarcal központi utcájában A 44 nm alapterületű, kőből épült h...
13 500 000 HUF
306 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fancsali családi ház hirdetés (79259386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 2066 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fancsal település központi részén, 66 nm-es vegyes falazatú családi ház, 2066 m2-es telekkel eladó....
15 900 000 HUF
240 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalalövői lakóövezeti telek hirdetés (95483173)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1672 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177574 hivatkozási számú zalalövői telek. Eladó panorámás építés...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal