Eladó ingatlanok 35 millióig (26100 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 26 100 db
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (77963649)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyházán, Toldi utcán eladásra kínálok egy 15 nm-es,  üzletté nyilvánított garázst. Az ingatlan Önálló helyrajzi számmal r...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (39659324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyházán, Toldi utcán 15 nm-es üzletté nyilvánított garázs eladó. Elektromos árammal, vízzel, szociális blokkal ellátott, ...
10 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Napkori családi ház hirdetés (92973733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, a központ közelében, aszfalt út mentén kínálunk megvételre egy felújítandó állapotú, de nagy lehetőségeket rejtő, igé...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (74863922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, központ közelében, 65 nm-es, 2 külön nyíló szobás, nagy konyhás családi ház eladó. Vegyes falazatú (tégla és vályog...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (27844564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyházán, Szegfű utca közelében, tégla építésű zárt udvaros társasházban 16 nm-es önálló helyrajzi számmal rendelkező, elek...
8 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (33347779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza Belvárosában eladásra kínálok egy zárt udvarban található 16 nm-es, saját helyrajzi számmal és villanyórával rendelkező jó állapotú garázst. Amennyiben felkeltette érdeklődését, várom hívását! Az ingatlan azonosítója: 67692Érdeklődni: +36202441618
8 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírpazonyi családi ház hirdetés (52893522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2463 m2
Szobaszám: 2
Nyírpazony frekventált részén eladó egy 2463 nm-es, teljes közműves telek, rajta egy 70 nm-es családi házzal! A vegyes falazat...
26 000 000 HUF
371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (76823757)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 5487 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza vonzáskörzetében, Mandabokorban eladásra kínálok egy összesen 5487 nm-es telekterületen fekvő, 110 nm-es, vegyes fa...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (91248859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Nagyszálláson, csendes környezetben 45 nm-es, 1+1 szobás, családi ikerház eladó Szigetelt tufa építésű, lindab tető...
18 500 000 HUF
411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Nyírszőlős, 70 nm-es, 2 szobás vályog építésű, cseréptetős családi ház, felújítandó, -vagy lebontandó állapotban ...
20 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (95461854)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyházán, Toldi utcán üzletté nyilvánított 15 nm-es garázs eladó! Önálló helyrajzi számmal rendelkezik, fűtött, elektromos ...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyedi garázs hirdetés (39435557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyházán, Állomás Közelében, Toldi utcán 15 nm-es üzletté nyilvánított garázs eladó. a garázs társasház alatt található, el...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (98343948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza - Sóstófürdő közelében, a Kemecsei út város felőli részén 1100 nm-es építési telek eladó. További jellemzők: Tele...
29 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki lakóövezeti telek hirdetés (75447321)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1243 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek eladó nyírteleken a tokaji út közelében! Főbb jellemzők: - az ingatlan területe: 1243 nm, - utcafronti szélessége...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki lakóövezeti telek hirdetés (47353531)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2381 m2
Szobaszám: n/a