Eladó ingatlanok 35 millióig (26099 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 26 099 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (68452399)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Emelt szintű szerkezetkész lakások eladók Csepelen! Vásároljon most kedvező feltételekkel a dinamikusan fejlődő városrészben! ...
31 000 000 HUF
885 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szedresi családi ház hirdetés (23239242)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1458 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tolna vármegye, Szedres központ közeli, mégis csendes utcájában eladó a 80-as évek elején épült tégla szerkezetű, 110 nm lakóte...
28 000 000 HUF
254 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tengelici családi ház hirdetés (24455972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 3638 m2
Szobaszám: 3
2 Szobás, nappalis ház eladó Tengelicen a szőlőhegyen! 3638 Négyzetméter sík terület tartozik hozzá, amely 2 részből áll. 1251...
21 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalavégi családi ház hirdetés (72923343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3767 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház Zalavégen nagy területtel! Zalavég Zala vármegyében található csendes, nyugodt jó megközelíthetőséggel...
15 800 000 HUF
197 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasvári sorház hirdetés (29753522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Felújított, gyorsan birtokbavehető sorházi lakást keres, kertkapcsolattal? Itt a remek lehetőség! Vasvár város belvárosában k...
31 000 000 HUF
574 074 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírtassi családi ház hirdetés (53239785)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2890 m2
Szobaszám: 2
Nyírtasson családi ház eladó, vagy cserélhető kisebb házra vagy lakásra értékegyeztetéssel. Megvételre kínálok Nyírtasson egy v...
9 500 000 HUF
158 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (26744925)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177500 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
28 990 000 HUF
557 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (38399432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 604 m2
Szobaszám: 3
Barátságos családi ház eladó Szentes kertvárosi részén. Szentes kertvárosi részén várja új lakóit egy 83 nm-es, 3 szobás család...
32 900 000 HUF
396 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nadapi hétvégi ház hirdetés (37359579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyaraló teljes közművel! Eladó Nadapon a Patkó csárda közelében egy teljesen alápincézett faház. Az ingatlanon minden közmű meg...
32 400 000 HUF
450 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csepregi egyéb lakás hirdetés (54547334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepregen 40 m2 -es 2 szobás felújított gázkonvektoros lakás alkalmi áron eladó. a lakásra 3%-os támogatott hitel és a Falusi C...
24 900 000 HUF
622 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi egyéb telek hirdetés (97878213)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 20000 m2
Szobaszám: n/a
Budapesttől 35 percre, Dabas csendes utcájában, de központhoz mégis közel, Natura 2000 terület mellett eladó, egy hatalmas 20. ...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (22127464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya központjában, a Köztársaság úton eladó egy igényesen felújított, 36 m²-es, földszinti, 1+1 szobás lakás! Az ingatla...
34 900 000 HUF
969 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai egyéb üzlethelyiség hirdetés (97837735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 284 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Tompa központi részén, felújítandó, 284 nm-es áruház eladó. a tégla szerkezetű ingatlanban található egy üzle...
16 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalacsányi lakóövezeti telek hirdetés (25443822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 862 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Keszthely eladásra kínál zalacsányi építési TELKET. A lido home Keszthely által kínált zalacsányi építési telek je...
15 990 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Cserszegtomaji lakóövezeti telek hirdetés (72542433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1705 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Keszthely eladásra kínál cserszegtomaji építési TELKET. A lido home Keszthely által kínált építési telek JELLEMZŐI...
29 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszőlősi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (75526383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 3050 m2
Telekterület: 3050 m2
Szobaszám: n/a
A Lido Home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a balatonszőlősi külterületi telket! Az ingatlan fő jellemzői: - ...
17 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (82558373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Baross utca és a szépen átépített Kálvária tér közelében eladó egy felújított 26, 18 nm-es, szuterén szinten lévő, 2 helyiség...
19 900 000 HUF
765 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (65326933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Baross utca és a szépen átépített Kálvária tér közelében eladó egy felújított 25 nm-es, szuterén szinten lévő, ablakos ingatl...
21 900 000 HUF
876 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (64919933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Recsk központjában, kiváló infrastruktúrával rendelkező részen kínálunk megvételre egy 82 m? Alapterületű, ki...
27 900 000 HUF
340 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi családi ház hirdetés (32394365)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Balmazújvárosban Jó áron! Balmazújváros szélén eladó egy 3 szobás, 82 nm-es, vegyes falazatú, felújítandó á...
22 900 000 HUF
266 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal