Eladó ingatlanok 35 millióig (26101 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 35 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 26 101 db
Eladó Mérki családi ház hirdetés (53495673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mérken, 2100 nm-es telken, 110 nm-es, 3+1 szobás családi ház eladó! Az ingatlant jelenleg két generáció lakja, emiatt le lett ...
28 000 000 HUF
254 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (73395735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 1
Baranya megye, Pécs Magyarürögi városrészben eladó kis ház. Meredek dűlő, mely nem is olyan meredek, de a panorámáért azért fel...
18 000 000 HUF
562 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Körösladányi családi ház hirdetés (83792997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Körösladány városközpontjában, kiváló elhelyezkedéssel! 120 M²-es, felújítást igénylő ingatlan várja új tul...
10 500 000 HUF
87 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (35772233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 969 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Sajóbábony csendes részén eladó egy felújítandó, 2, 5 szobás, verandás családi ház, amely kőből és téglából épült. Az ingatlan ...
19 000 000 HUF
237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszajenői lakóövezeti telek hirdetés (57594923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2033 m2
Szobaszám: n/a
Jász- Nagykun Szolnok Vármegyében, a Tisza mentén, Tiszajenő csendes, mégis könnyen megközelíthető utcájában, megvételre ajánlo...
3 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33362425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított, hangulatos mini otthon a Kálvária tér mellett! A Baross utca és a megújult Kálvária tér közelében eladó egy 25 nm...
21 900 000 HUF
876 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54877348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, hangulatos mini otthon a Kálvária tér mellett! A Baross utca és a szépen felújított Kálvária tér közelében eladó ...
19 900 000 HUF
765 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (57224967)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált, Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Szolnoktól 50 km-re, Karcagtól 18 km-re, a 4-es főút mentén (épülő M4-es autó ú...
14 700 000 HUF
170 930 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunhegyesi családi ház hirdetés (97734423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2120 m2
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Kunhegyesen az 1960-as években épült, ikerház egyik fele. a beton alapo...
21 990 000 HUF
244 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcagi családi ház hirdetés (33613353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1126 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Leendő tulajdonosát keresi Jász Nagykun Szolnok vármegyében Karcagon, ez a felújítandó családi ház a Kisföldek városrészben. Ha...
13 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (41275334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó hétvégi ház Sóstóhegy szélén! Nyíregyháza közigazgatás, külterületén 1. 522 m2 területnagyságú ingatlanon két szintes, sz...
18 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai külterületi telek hirdetés (36799416)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1522 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Sóstóhegy szélén, Nyíregyháza közigazgatás, külterületén 1. 522 m2- es, gyümölcsös művelési ágú telek. Az ingatlan a Keme...
5 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai lakóövezeti telek hirdetés (43797454)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1616 m2
Szobaszám: n/a
Építkezni szeretne, de még nem döntötte el hogy HOL? Békéscsabán, a Kastély-szőlőkben dupla építési telek ELADÓ! A telek jell...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (48594794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 2922 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Csomorika dűlőben eladó 2922 nm területen lévő 42 nm-es lakhatásra alkalmas tégla szerkezetű ház. Ben...
29 900 000 HUF
711 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Harsányi családi ház hirdetés (79425416)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó Két Szintes Ház Harsány Szívében! Alakítsd Saját Álmaid Otthonává! Eladó Harsány frekventált főutcáján egy 150 m2...
15 990 000 HUF
106 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (83343975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1404 m2
Szobaszám: 3
Zendrő település csendes utcájában kínálok eladásra egy 82 nm-es, tehermentes, 3 szobás családi házat, amely egy 1404 nm-es tel...
13 700 000 HUF
167 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Szabadbattyáni családi ház hirdetés (46374337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Székesfehérvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177254 hivatkozási számú szabadbattyáni családi ház. Ne hagyja...
22 900 000 HUF
272 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Olaszfai családi ház hirdetés (73277537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1349 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177468 hivatkozási számú olaszfai családi ház. Eladásra kínálunk...
21 900 000 HUF
384 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (76592647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177261 hivatkozási számú miskolci társasházi lakás. A...
23 500 000 HUF
635 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Battonyai családi ház hirdetés (42333445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 3
Eladó Békés vármegyében, a román határ szomszédságában, Battonya város belvárosában, a Körforgalomhoz közel, egy 80 m2-es, átla...
15 000 000 HUF
176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?