Eladó ingatlanok 40 millióig (30975 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 30 975 db
Eladó Olcsvai családi ház hirdetés (96444449)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség, tágas otthon nagy telekkel, kedvező ÁRON! Ha egy jó elosztású, élhető méretű családi házat keres megfize...
17 500 000 HUF
149 572 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai családi ház hirdetés (51377673)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 318 m2
Szobaszám: 1
Eladó Mátészalkán a fények városában a belső tereket illetően teljes körűen felújított, 54 nm- es + nagy nyári konyhás azonnal ...
26 300 000 HUF
487 037 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (53449434)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Fehérgyarmat főutcáján eladó 2 szobás családi ház? 1083? Nm telek, felújítás alatt álló fürdőszoba, meleg otthon! Fehérgyarma...
26 500 000 HUF
473 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánkmajtisi családi ház hirdetés (66442459)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Otthon, ahol a jelen biztonsága és a jövő értéke találkozik Jánkmajtis fő UTCÁJÁN Vannak házak, amelyek egyszerűen lakóingatla...
38 000 000 HUF
292 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fehérgyarmati családi ház hirdetés (14663137)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Ön Fehérgyarmaton vállalkozásra is alkalmas felújítandó házat keres? Akkor megtalálta! Fehérgyarmat frekventált részén -méret, ...
38 500 000 HUF
163 829 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (33744472)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 2545 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Nyírmadán, belterületen egy 1981-ben épült, két szintes, 160 m2 alapterületű családi házat, amely egy 2545 m2...
31 000 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai panel lakás hirdetés (63745443)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Mátészalkán eladó lakás a város szívében, kiváló befektetési lehetőség, akár Otthon Start Hitellel is megvásárolható! Eladásr...
31 000 000 HUF
596 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tyukodi családi ház hirdetés (77624972)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1335 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy teljesen felújított, 2 szobás családi ház! A 74 m2 alapterületű, vályog falazatú ingatlan kiváló állapotban várja ú...
16 000 000 HUF
216 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Méhteleki családi ház hirdetés (37498249)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 10 m2
Telekterület: 1748 m2
Szobaszám: 3
Méhtelek főutcáján eladó egy jó állapotú családi ház teljes bútorzattal, nagy telekkel és üzlethelyiséggel! Eladó Méhtelek kö...
19 500 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csegöldi családi ház hirdetés (44376388)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 3445 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó a Román határhoz közel 149 nm-es családi ház Csegöldön, gyönyörű környezetben! Fehérgyarmattól 18 km-re, míg a román hat...
24 000 000 HUF
161 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43987367)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a vasútállomás közelében egy 39 nm-es, magasföldszinti, 1+1 szobás, összkomfortos lakás. Az 1965-ben épült ingatlan átlag...
33 000 000 HUF
846 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (42454557)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1540 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel új otthonát Nagyhalászon, a központhoz közel, mégis nyugodt környezetben! Eladó egy 75 nm-es, összkomfortos, kétsz...
28 500 000 HUF
380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (38538394)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Első lakást vásárlók figyelem! Felújított családi ház saját ízlésre szabható burkolatokkal eladó Daruszentmiklóson. Megvételre...
22 000 000 HUF
594 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (75775444)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Erkélyes lakás eladó Cegléden, a vasútállomás közelében! Pest vármegyében, Cegléd városában, Budapesttől kb. 50 Percre éás 60...
39 900 000 HUF
654 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (36479533)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3
Budadapesttől körülbelül 1 órára, Pest vármegyében, Tápiógyörgye nagyközségben eladó egy 60 nm-es családi ház. A vegyes-száraz...
14 900 000 HUF
248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (98753472)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Monor – strázsa-hegyi présház SZŐLŐÜLTETVÉNNYEL Kiváló elhelyezkedés a macskaköves út mellett! Eladó Monor kedvelt részén, a ...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Töltéstavai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (53414699)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 12800 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetési lehetőség Töltéstaván! Családi házas környezetben építési telkekkel közvetlen kapcsolatos ingatlan eladó. ...
38 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji üdülő hirdetés (58974544)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 454 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egész évben használható nyaraló a Szelidi-tónál, csendes környezetben! A Szelidi-tó egyik közkedvelt részén, mindössze ...
24 490 000 HUF
544 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abádszalóki lakóövezeti telek hirdetés (33495334)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: n/a
Kivételes lehetőség a Tisza-tó közelében! 60%-Os beépíthetőségű TELEK! Abádszalók fejlődő üdülőövezetében eladó egy 500 m2-es...
7 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai házrész hirdetés (85958251)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 300 m2