Eladó ingatlanok 40 millióig (30970 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 30 970 db
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (73235884)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Otthonos lakás fiatal pároknak Bátonyterenyén Eladásra kínálunk egy másfél szobás, második emeleti, egyedi fűtéssel rendelkező...
17 990 000 HUF
374 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53435887)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a vasútállomás közelében egy 39 nm-es, magasföldszinti, 1+1 szobás, összkomfortos lakás. Az 1965-ben épült ingatlan átlag...
33 000 000 HUF
846 153 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (99745392)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
33 000 000 HUF
846 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai üzlethelyiség utcafronton hirdetés (93735443)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza belvárosában a Moszkva utcában kiváló adottságokkal rendelkező huszonhat négyzetméteres üzlethelyiség eladó. Az ing...
12 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pellérdi külterületi telek hirdetés (84589752)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Pellérd-Szőlőhegyen egy 2200nm-es telken fekvő felújítandó ingatlan. Kiváló lehetőség saját otthon kialakítására, vagy b...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (56973763)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, felújított 52 nm-es tégla lakás Komlón! Kökönyös városrészben, 1. emeleten eladó erkélyes, 2 hálószoba + a...
35 500 000 HUF
682 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (73652965)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baranya megye, Komló belváros közeli részén kínálunk eladásra 2 szobás, felújított, gondosan karbantartott második emeleti tégl...
22 300 000 HUF
446 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (38725973)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Komlón, Kenderföldön eladó egy teljesen újjáépített, 34 m? -Es lakás. A felújítás során az ingatlan az alapoktól megújult: új...
29 900 000 HUF
879 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (43569497)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécsen, a város keleti részén (Pécsbányán) egy jó állapotú, praktikus elosztású, 33 nm-es cseréptetős tégla lakás, amely ...
11 200 000 HUF
339 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (97339948)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyódi családi ház hirdetés (44713364)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1664 m2
Szobaszám: + 2 fél
Baranya vármegyében, Gyód kedvelt szőlőhegyi részén kínálunk eladásra egy 1664 m? -Es telken lévő 22 m2-es, 2 helyiségből és eg...
6 800 000 HUF
309 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (52559557)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécsett, Fehérhegyen, a Pakert közvetlen közelében eladó egy 35 m2-es, földszinti, téglaépítésű lakás. Az ingatlan főbb jelle...
27 900 000 HUF
797 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (53979229)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújított lakás Komlón, kiváló elrendezéssel! Komló, Bajcsy-Zsilinszky utcában eladó egy 57 m? -Es, 2, 5 szobás, külön ...
31 700 000 HUF
556 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (75482273)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros közeli, erkélyes, modern lakás - csak költöznie kell! Eladásra kínálok egy kiváló adottságokkal rendelkező, szélső e...
39 990 000 HUF
701 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tanya hirdetés (75247339)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tolna megye Szekszárd város központjában, eladó 82 nm területen egy 58 nm alapterületű, téglából épült, 1 szobás, komfort nélkü...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (36354831)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna megye Szekszárd, Tartsay lakótelepén eladó egy kívülről szigetelt, felújított, 3 emeletes társasházban, 59 nm alapterület...
38 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (91243577)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, erkélyes, 2. emeleti lakás. a házban lift nincs. a lakásban 2 szoba...
36 900 000 HUF
723 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai családi ház hirdetés (64379892)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1296 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Tolna központjában, fő utcán eladó jó állapotú, vegyes falazatú családi ház. 1296 Nm területen 70 nm-es lakóter...
36 900 000 HUF
527 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (94773979)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárdon, Béri b. Á. Utcában földszinti lakás eladó. Az ingatlan 49 m2 nagyságú, melyben 2 szoba, konyha, kü...
34 900 000 HUF
712 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (94963458)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszeg belvárosának egyik kedvelt, mégis nyugodt részén kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, 42 m²-es...
35 500 000 HUF
845 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal