Eladó ingatlanok 40 millióig (30978 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 30 978 db
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (68462472)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hajdúhadház csendes, nyugodt részén eladó egy 100 m? -Es, 4 szobás családi ház, 700 m? -Es rendezett telken. Az ingatlan napfén...
39 900 000 HUF
399 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Olcsvai családi ház hirdetés (33639433)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 3
Kivételes lehetőség, tágas otthon nagy telekkel, kedvező ÁRON! Ha egy jó elosztású, élhető méretű családi házat keres megfize...
17 500 000 HUF
149 572 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (33549337)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 2
Szeretnél egy nyugodt, élhető otthont, ahol nem kell a magas rezsitől tartanod? Akkor ezt érdemes megnézned! Kemecsén eladó e...
19 900 000 HUF
343 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ilki családi ház hirdetés (28686388)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 8119 m2
Szobaszám: 4
Kihagyhatatlan lehetőség Ilken! Két ház, egy ár, rengeteg potenciál! Vásárosnamény közelében, Ilk nyugodt, barátságos települ...
37 000 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi lakóövezeti telek hirdetés (79457263)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3333 m2
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegyében, Szeged Újszeged részén a Fűvészkert szomszédságában telek eladó. Méretét tekintve 3333 m2, rendsze...
23 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (45483455)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Teljesen felújított családi ház saját ízlésre szabható burkolatokkal Fejér vármegyében, Daruszentmiklóson megvételre kínálok e...
22 000 000 HUF
594 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (49944585)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy negyedik emeleti, két szobás lakást. Az ingatlan 47 négyzetméteres hivatalos alapterülettel rendelkezik, ...
30 500 000 HUF
648 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (77637423)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
22 000 000 HUF
594 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (54139784)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros belvárosi lakás Kiváló elhelyezkedés, liftes társasház, korszerűsített nyílászárók és klíma Dunaújváros szívében. ...
33 700 000 HUF
702 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (54178514)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
22 000 000 HUF
594 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (52747343)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
33 700 000 HUF
702 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kávai családi ház hirdetés (43941346)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 4
Részben felújított önálló családi ház eladó KÁVÁN! Eladásra kínálunk Káván egy részben felújított, 78 m2 hasznos alapterületű...
31 000 000 HUF
402 597 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti hétvégi ház hirdetés (88267297)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 2
Dunaharaszti Tavaknál eladó telek egy könnyűszerkezetű kis házzal! ! Befektetők, horgászok figyelem! Dunaharaszti csendes, zö...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi hétvégi ház hirdetés (47398839)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 493 m2
Szobaszám: 4
Szabadulna a nagyvárosból, de nincs tőkéje balatoni házra? Csepel szigeten Szigetcsépen Önre vár egy remek lehetőség! 493 m2...
24 970 000 HUF
351 690 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompaládonyi családi ház hirdetés (17383753)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Két lakrészes családi ház eladó Tompaládonyban – kedvező áron! Tompaládony csendes, nyugodt környezetében eladó egy 1248 m²-e...
24 900 000 HUF
262 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (86872362)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csepel belvárosához közel, felújított, kulcsrakész lakás eladó! Csepelen, a HÉV-vonal mentén, a Karácsony Sándor utcai megáll...
24 000 000 HUF
857 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (85177479)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Szigetcsép központi részén eladó egy 100 m2 emeletes üzlethelyiség! ( Hamarosan családi ház besorolása LESZ) Ha Ön vállalkozó ...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb üzlethelyiség hirdetés (32597343)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Körúttal párhuzamos utcában, a Rákóczi tér közelében utcai bejáratos üzlethelyiség eladó. Az ingatlan három tágas helyiségből...
27 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73543467)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás minigarzon a VII. kerületi Szövetség utcában – kiváló befektetés! Budapest VI. kerületének egyik kedvelt, közp...
39 900 000 HUF
1 813 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (97598991)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest-központban, kiváló közlekedés mellett, II emeletes társasház II. emeletén, eladásra kínálunk egy 32 nm-es, 1 szobás, saj...
29 500 000 HUF
921 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal