Eladó ingatlanok 40 millióig (30978 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 30 978 db
Eladó Pápai családi ház hirdetés (43118695)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 313 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Pápa belvárosában, ahol eladó egy impozáns családi ház. Az ingatlan 313 négyzetméteres...
16 900 000 HUF
268 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Révfülöpi lakóövezeti telek hirdetés (94949892)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1717 m2
Szobaszám: n/a
Bővebb információ és megtekintés: Tóth Péter +36302916550 Révfülöpön részpanorámás építési telek közvetlenül a tulajdonostól e...
34 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Herencsényi családi ház hirdetés (71739889)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1190 m2
Szobaszám: 4
Körültekintő Ingatlan 35HH1114 Bővebb információ és megtekintés: Cseh Mária +36706265388 Cserhát hegység Fekete-víz völgyében...
25 900 000 HUF
259 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi lakóövezeti telek hirdetés (49227342)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 638 m2
Szobaszám: n/a
Bővebb információ és megtekintés: Kiss Krisztina +36708825055 A vételár 27% ÁFA-t tartalmaz! Pomáz Messelia részén gyönyörű ö...
34 300 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi családi ház hirdetés (47482997)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2109 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából Nógrád vármegyében, Karancskeszi településen lévő 83 nm-es családi háza...
15 200 000 HUF
183 132 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (72535273)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Somoskőújfalun, a falu központjában eladó egy 68 nm-es, felújítandó családi ház 350 nm-es telken. A házban 2, 5 szoba, folyosó...
8 500 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (45892524)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 81 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő s...
8 990 000 HUF
110 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (76893969)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 1391 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, csendes, nyugodt környéken, 191 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található ket...
12 499 000 HUF
65 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (27238997)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1266 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, felújítandó, 89 nm-es lakóház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található egy szoba, nappali, ...
5 990 000 HUF
67 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (24766476)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Tápiószele nyugodt, rendezett környezetében, jó szomszédokkal körülvéve kínálunk megvételre egy önálló helyrajzi számmal rendel...
33 000 000 HUF
532 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Tiszalöki hétvégi ház hirdetés (49439347)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Tiszalök legszebb partszakaszán, Tiszától 70 méterre, a holtág bejáratával szemben, 300 m2-es telken, földszint + tetőtérbeépít...
29 000 000 HUF
414 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bölcskei családi ház hirdetés (55414455)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos családi ház Bölcskén – nyugodt környezet, kiváló adottságokkal! Bölcske csendes mellékutcájában, mégis a közp...
23 900 000 HUF
302 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi egyéb ház hirdetés (54271274)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szombathelyen, kiskertes övezetben könnyűszerkezetes, lakható, téliesített 50 m2-es kerti ház fűtő-hűtő klímával eladó. Telek területe: 770 m2. Helyiségek: Nappali+konyha, hálószoba, fürdő WC. Az ár alkuképes
20 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi egyedi garázs hirdetés (24988812)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Referenciaszám: #NH1981 Infó: Fábrik Erzsébet Kiskunhalas Kuruc vitézek terén fűtött garázs eladó! Kiskunhalas, Park áruház k...
9 999 999 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári hétvégi ház hirdetés (43434327)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Iszkai úthoz közel zártkerti ház 2 szintes bruttó 60 m2-es alapterületű. Állandó lakhatásra kiváló helyen. Cseréptetős, szigete...
38 000 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaalmási tégla lakás hirdetés (72754373)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy szobás + konyha-étkezős, II. emeleti tégla lakás Dunaalmás csendes, zöldövezeti részén eladó. Az ingatlan igény szerint a...
22 900 000 HUF
654 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (34747464)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Újváros frekventált részén eladó 35 nm-es panellakás, amely tökéletes választás lehet fiatal pároknak vagy befektetők...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tardosi családi ház hirdetés (55596335)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2
Tardos csendes, forgalomtól mentes részén 3 szobás, vályogház eladó. A ház vályog építésű, de stabil szerkezetű. Közös bejára...
14 900 000 HUF
248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi családi ház hirdetés (13286948)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1593 m2
Szobaszám: 2
Képzeljétek el, hogy egy csendes, barátságos környezetben kezdhetitek el új életeteket, ahol a család minden tagja megtalálja a...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (74643418)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1411 m2
Szobaszám: 2
Debrecen, külső Vámospércsi út közelében, eladóvá vált egy 1 szoba+amerikai konyhás nappalis, pincés családi ház, közvilágításs...
39 900 000 HUF
532 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal