Eladó ingatlanok 40 millióig (30978 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 30 978 db
Eladó Zalaegerszegi lakóövezeti telek hirdetés (12824432)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2334 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Zalaegerszeg-Csácsban! Zalaegerszeg kedvelt, csendes Csácsi városrészében eladó egy 2334 m? -Es, közművesí...
31 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (39953396)
4 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3517 m2
Szobaszám: 3
Sürgősen eladó családi ház Zsákán? Nagy telek, rengeteg lehetőség! Eladásra kínálok Zsákán egy 90 m? -Es, tégla + szilikát fa...
10 500 000 HUF
116 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Komádi családi ház hirdetés (72496396)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1375 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk családi lakóházat Hajdú-Bihar vármegyében Komádiban a Jókai utcába. Az ingatlan jól megközelíthető lakóövezet...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (43283747)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 1867 m2
Szobaszám: 4
Hajdú-Bihar vármegyében Komádiban eladásra kínálunk egy 137 nm-es 4 szobás polgári házat, a város közepén a templom szomszédság...
19 000 000 HUF
138 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (84873737)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 295 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Hajdúböszörmény - Északi-Lucernás környéke, Dózsa György körút közelében felújítandó, kiváló lehetőség. Hel...
20 900 000 HUF
435 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96423394)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Kompakt, minigarzon kiváló lokációban, azonnal költözhető*** Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, kínálun...
27 900 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64747717)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A VIII. kerület folyamatosan fejlődő részén mindössze 4 perc sétára a Blaha Lujza tértől eladó egy 27 m2-es, 2. emeleti, téglaé...
35 900 000 HUF
1 329 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (71973796)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől egy órára és 70 km-re, Pest vármegye, Tápiógyörgye településén 95 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú inga...
25 900 000 HUF
284 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (34379512)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 80 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén 85 nm-es, részben felújított családi ház eladó. A vályog fal...
16 000 000 HUF
188 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (29595345)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3
Budadapesttől körülbelül 1 órára, Pest vármegyében, Tápiógyörgye nagyközségben eladó egy 60 nm-es családi ház. A vegyes-száraz...
14 900 000 HUF
248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (44842429)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1543 m2
Szobaszám: 3
Nagy telek, tehermentes, azonnal birtokba vehető - Kádár-kocka eladó Tápiószelén! Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re, Pest vár...
19 900 000 HUF
268 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (35475594)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1
Felújított lakás kerttel és tárolóval! Eladásra kínálok Kispest kedvelt részén a Jáhn Ferenc utcában egy igényesen felújított 2...
33 900 000 HUF
1 356 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (24373519)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 900 000 HUF
1 356 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (21773346)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 810 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Békéscsabán 40 nm-es ingatlan eladó. a tégla falazatú két szintes kis ház, csendes zöld övezetben, a keleti kertekben, 810 nm-e...
25 900 000 HUF
647 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadkígyósi családi ház hirdetés (43865784)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2245 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békéscsabától mindössze 11 kilométerre, Szabadkígyóson kínálunk eladásra egy remek adottságokkal rendelkező családi házat! A j...
18 900 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópetri családi ház hirdetés (44245859)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2810 m2
Szobaszám: 3
Sajópetri szívében, csendes, forgalomtól mentes zsákutcában kínálunk megvételre egy 1973-ban épült, szilikát szerkezetű családi...
24 990 000 HUF
208 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Encsi tégla lakás hirdetés (37944997)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálunk Encs főutcáján, a Petőfi utcán egy 131 nm-es, nappali + 3 szobás, 2. emeleti társasházi lakást közvetlenül az...
35 000 000 HUF
267 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki panel lakás hirdetés (94652763)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Putnokon, a belvárosban, a Mátyás király téren, szigetelt panel épületben eladó egy jó állapotú, tehermentes, földszinti, 68 nm...
21 900 000 HUF
322 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34578733)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 466 m2
Szobaszám: 1
Miskolc-Vasgyár csendes, családi házas övezetében eladó egy jó állapotú, részben felújított, összkomfortos ikerház, amely kivál...
24 500 000 HUF
371 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (78447739)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal