Eladó ingatlanok 40 millióig (30977 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 30 977 db
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (33434795)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 1525 m2
Szobaszám: 2
Csévharaszton, közel az iskolához, orvosi rendelőhöz, eladó 59 m2-es tégla építésű családi ház1525 m2-es telken az erdő mellett...
39 990 000 HUF
677 796 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (57779777)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1687 m2
Szobaszám: 3
Kóka csendes, nyugodt zártkerti övezetében eladásra kínálok egy 1687 m²-es telken elhelyezkedő, 60 m²-es, vegyes falazatú (vály...
24 900 000 HUF
415 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kókai lakóövezeti telek hirdetés (66938443)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1457 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Kóka csendes, nyugodt környezetében egy 1457nm-es zártkerti telek. Kivett / zártkerti művelés alól kivett terület gazdasá...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai családi ház hirdetés (66925433)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 175 m2
Szobaszám: 2
Gombán eladó panorámás horgásztanya állandó lakhatásra is alkalmas, saját nyugalomsziget! Gombán kínálunk megvételre egy igazán...
19 900 000 HUF
398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (99867947)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 294 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tóalmáson a fürdő közelében egy 50nm-es emeletes, erkélyes ház aszfaltozott utcában. Épület: 1986-ban épült, téglából egy...
38 900 000 HUF
627 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (34742864)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 273 m2
Szobaszám: 3
Központi elhelyezkedésű, mégis csendes családi ház eladó JÁSZBERÉNYBEN! Jászberény szívében kínálunk megvételre egy önálló, t...
35 000 000 HUF
795 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (36263549)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1687 m2
Szobaszám: 3
Csendes zártkerti környezetben családi ház eladó KÓKÁN! Kóka nyugodt zártkerti övezetében eladásra kínálok egy 1687 m²-es tel...
24 900 000 HUF
415 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (83412444)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház tápióbicskén – saját ízlés szerint alakítható OTTHON! Tápióbicskén eladó egy 47, 7 m²-es, vegye...
18 900 000 HUF
225 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai egyéb telek hirdetés (44975495)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1457 m2
Szobaszám: n/a
Eladó zártkerti telek faházzal Kóka csendes RÉSZÉN! Kóka nyugodt, csendes környezetében eladó egy 1457 m²-es zártkerti telek....
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Vértesacsai családi ház hirdetés (24581548)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 1921 m2
Szobaszám: 1
Szigetelt faház eladó Vértesacsa csendes zártkerti ÖVEZETÉBEN! Megvételre kínálok Vértesacsa zártkerti részén egy 1921 m²-es ...
5 900 000 HUF
256 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (92174892)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 32 m²-es lakás a Kálvária utcában. Praktikus elosztású, 1 szobás ingatlan jó lokációban. Alacsony fenntartási költségű la...
32 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki panel lakás hirdetés (93731269)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Putnokon, a belvárosban, a Mátyás király téren, szigetelt panel épületben eladó egy jó állapotú, tehermentes, földszinti, 68 nm...
21 900 000 HUF
322 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (57397243)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolcon, az Avas kedvelt részén az egyetem közelében kínálunk megvételre egy 73 nm-es 3 szobás lakást egy 10 emeletes panel t...
36 990 000 HUF
506 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (44793383)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Miskolc közkedvelt részén, a Vörösmarty utcában! a Vörösmarty lakótelepen, panel programon átesett 8 emele...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (34244439)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Miskolcon az Avason a Középszer utcán egy 35 nm-es, 1, 5 szobás, teljeskörűen felújított lakás 9 emeletes panelépület zár...
24 990 000 HUF
714 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (38923321)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisigmándi lakóövezeti telek hirdetés (54279672)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2467 m2
Szobaszám: n/a
Kisigmándon csendes környezetben közművesített építési telek eladó! Kisigmánd nyugodt mellékutcájában, a Vadvirág utcában 2, ...
13 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Abai lakóövezeti telek hirdetés (93796424)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: n/a
A lido home székesfehérvári irodája eladásra kínálja társasház, családi ház építésére alkalmas építési telkét Aba-Bodakajtor kö...
8 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi lakóövezeti telek hirdetés (69474152)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: n/a
Panorámás telek eladó Pomázon Margitliget felett – Kizárólag a Családi Ingatlan Kínálatában! Pomáz Margitliget feletti részén...
12 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokkomáromi egyéb telek hirdetés (87474347)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 16668 m2
Szobaszám: n/a
Lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy 16668 m²-es területet Homokkomárom közelében egy felújítandó 56m2-es présházzal. Homo...
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.