Eladó ingatlanok 40 millióig (30977 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 30 977 db
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (55335353)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton üdülőterületén, felújítva, klímával – tökéletes első otthon vagy nyaraló! Tápiószentmárton egyik csendes utcá...
26 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (52927216)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1223 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tápiószelén csendes, rendezett, jó lakóközösségű utcában egy 87 nm-es, 3 külön nyíló szobás családi ház, 1223 nm-es telke...
38 000 000 HUF
436 781 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (75333563)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1394 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó kis ház Nagykátán – remek lehetőség csendes környéken Nagykáta nyugodt, rendezett részén eladó egy 50 nm-es, ...
20 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (81836774)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1474 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmártonban, a központhoz közel felújítandó családi ház eladó! Tápiószentmárton frekventált, mégis csendes részén elad...
25 000 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (69344383)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó családi ház Nagykátán! Kiváló lehetőség azoknak, akik saját ízlésük szerint alakítanák ki otthonukat! Nagyká...
21 000 000 HUF
210 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (95272859)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tóalmáson csendes, nyugodt környezetben, a központ közelében eladó egy 40 nm-es tégla családi ház. Az ingatlan alsó szintjén ...
27 900 000 HUF
697 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti hétvégi ház hirdetés (67981732)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy megkímélt, 3 évszakos mobilház Jászapáti csendes zsákutcájában, mindössze 250 méterre a fürdőtől. Ideális választás p...
10 000 000 HUF
238 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (34733453)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2105 m2
Szobaszám: 2
Megfizethető lehetőséget keres vidéken? Nézze meg ezt az 50 nm-es kis házat, amely egy 2105 nm-es gondozott telken helyezkedik...
10 900 000 HUF
218 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarudi családi ház hirdetés (49284917)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2410 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sarud központjában, frekventált helyen egy 100 nm-es családi ház 2410 nm-es telken. Az ingatlan kiválóan alkalmas álland...
38 000 000 HUF
380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Röszkei lakóövezeti telek hirdetés (72438422)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4500 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy 4500 m²-es, teljesen bekerített telket Röszkén a határátkelőhely közelében. Az ingatlan mindkét végén be...
2 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai lakóövezeti telek hirdetés (44793764)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: n/a
Nagykáta Havas kerti részén eladó egy remek adottságokkal rendelkező 1102 nm-es építési telek. A telek 30 %-a beépíthető, így ...
8 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki panel lakás hirdetés (49742593)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sárospatakon eladásra kínálok egy 52 m²-es, első emeleti társasházi lakást, kedvelt lakótelepen . Az ingatlan panel szerkezetű,...
26 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrsági családi ház hirdetés (45347739)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 3
Győrság községben keresem új tulajdonosát egy 2200nm-es telken elhelyezkedő 3 szobás, 80nm-es családi háznak. a ház melléképüle...
32 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb üzlethelyiség hirdetés (49348429)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza frekventált részén, a Park Üzletházban eladó egy teljesen berendezett, működésre kész büféhelyiség. Az üzlet azonna...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai egyéb üzlethelyiség hirdetés (43434412)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiváló befektetési lehetőség Gyula szívében! Eladó egy jelenleg is nyereségesen működő, bejáratott szépségipari üzlethelyiség ...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni hétvégi ház hirdetés (29743375)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 2
Eladó Salgótarján Somlyóbányán egy hangulatos hétvégi ház, amely tökéletes választás a természet szerelmeseinek és azoknak, aki...
6 900 000 HUF
153 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pásztói egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (49695333)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1410 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Pásztó Muzsla részén egy 1410 m²-es telket, amely a tulajdoni lapon szőlő megnevezéssel szerepel. Az ingatla...
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pásztói egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (98898956)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1214 m2