Eladó ingatlanok 40 millióig (30978 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 30 978 db
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (74788642)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 1
**Zsámbokon egy 1019 m²-es telken álló csendes 60 m²-es önálló, tehermentes, összközműves családi ház eladó. ** A ház központh...
30 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (67855419)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 2
Vidéki nyugalomra vágyik? Elérhető árú, felújított családházat keres ahonnan Budapest alig több, mint fél óra alatt elérhető? M...
31 500 000 HUF
403 846 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (76124731)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 2805 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálom a minden kényelmet biztosító, nyugodt, csendes környezetben elhelyezkedő, komfortos külterületi ingatlant Bá...
13 000 000 HUF
154 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (79291477)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújváros belvárosi lakás Kiváló elhelyezkedés, liftes társasház, korszerűsített nyílászárók és klíma Dunaújváros szívében. ...
33 700 000 HUF
702 083 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (35241363)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: 2
Eladó, Tóalmáson egy 56nm-es tetőtér beépítéses 1+1 szobás, erkélyes, teraszos házikó. Épület: 1980-as években épült, eddig n...
28 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlóvásárhelyi egyéb nyaraló hirdetés (13384645)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: 1
Eladó hétvégi házas nyaraló a Somló hegyen! Eladó a festői szépségű Somló-hegy lábánál csendes és nyugodt környezetben egy ki...
23 000 000 HUF
920 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (34171458)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Jászfényszarun tágas telekkel, külön garázzsal! Jászfényszarun eladó egy 110 nm-es, jó elrendezésű családi ...
27 900 000 HUF
253 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (93749365)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1240 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton Szelei út közelében 2 szoba + nappalis 81 nm-es ház 1240nm-es telken eladó! Az épület beton alapon vályog fa...
23 900 000 HUF
295 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási hétvégi ház hirdetés (84587374)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 265 m2
Szobaszám: 2
28 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (54455937)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 293 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, teljes körűen felújított kisház eladó Tápiószecső csendes részén – Saját kis kerttel. Megvételre kínálunk ...
25 900 000 HUF
835 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (73464476)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Monoron, a Csap soron kínálunk megvételre egy présház megnevezésű ingatlant a Monori Pincefalu területén. Az ingatlan a tulaj...
9 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai családi ház hirdetés (23733495)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: 1
Saját kis nyugalomsziget Gombán hangulatos házikó a horgásztó mellett! Ha elege van a város zajából, és egy valódi feltöltődé...
23 900 000 HUF
1 195 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási külterületi telek hirdetés (34383245)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: n/a
Saját zöld menedék Tóalmáson zártkerti telek kifüggesztés nélkül eladó! Megvételre kínálunk Tóalmás külterületi, csendes rész...
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunhegyesi családi ház hirdetés (15834737)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1515 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Kunhegyes központjában! Kunhegyes központi részén eladó egy jó állapotú, vegyes falazatú családi ház, aszfalto...
14 900 000 HUF
212 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (24491235)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 789 m2
Szobaszám: 2
Abony központjához közel, teljes körűen felújított 2 szobás családi ház eladó! Abony csendes, mégis kiváló elhelyezkedésű rés...
39 000 000 HUF
696 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (37656438)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ráckevén 300 méterre Duna parttól egy 50 m2-es tégla építésű nyaraló, 450 m2-es összközműves telken. a Kagylós és a Vadka...
33 900 000 HUF
678 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (54442795)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Gyula Galbácskert részén egy 59 nm-es lakás, melyhez saját udvarrész tartozik. a lakás egy társasház emeletén található, ...
38 500 000 HUF
652 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Martfűi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (77639445)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Martfű csendes, mégis jól megközelíthető részén, mindössze 16 km-re Szolnoktól, egy olyan otthon várja új tulajdonosát, ahol mi...
29 200 000 HUF
530 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnai családi ház hirdetés (73451594)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 4
Eladó 4 szobás, masszív tégla családi ház Kápolnán! Ideális nagycsaládoknak! Keresi álmai otthonát Eger és Gyöngyös közelében?...
26 500 000 HUF
220 833 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ostorosi ikerház hirdetés (95449493)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 151 m2
Szobaszám: 2
Egy lakás áráért saját kertes ház Ostoroson, Eger közvetlen közelében, mindössze néhány perc autóútra Eger belvárosától. Eladó ...
39 900 000 HUF
867 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal