Eladó ingatlanok 40 millióig (30780 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 40 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 30 780 db
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (57427463)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1287 m2
Szobaszám: 3
Balkányban 3 szobás 94 nm-estágas családi ház eladó! Ingatlan jellemzői: - Építés éve 1973 - falazata tégla, beton alappal - ...
24 990 000 HUF
265 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni külterületi telek hirdetés (33344735)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1361 m2
Szobaszám: n/a
Szeretne egy csendes, nyugodt helyet, ahol megvalósíthatja elképzeléseit? Egy telket, amely könnyen megközelíthető, mégis távol...
8 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győrszemerei külterületi telek hirdetés (54998445)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló adottságú építési telek eladó Győrszemere–Nagyszentpálon Győrszemere–Nagyszentpál kellemes, folyamatosan fejlődő részén...
24 100 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerecsenyi lakóövezeti telek hirdetés (53232243)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2606 m2
Szobaszám: n/a
Belterületi építési telek eladó Szerecsenyben, természetközeli környezetben A Sokorói-dombság ölelésében, a Bakony lábánál, a ...
10 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Felpéci lakóövezeti telek hirdetés (75864346)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: n/a
A Kisalföld egyik kedvelt településén, Felpécen kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező belterületi építési tel...