Eladó ingatlanok 50 millióig (40058 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 058 db
Eladó Törökszentmiklósi tégla lakás hirdetés (42694342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Amit az ingatlanról tudni kell: - 53 nm-es, II. emeleti - szobái különnyílnak, laminált padlóval burkoltak - fűtésről gázkon...
27 000 000 HUF
509 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (55394395)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Kecskeméten egy tehermentes, 69 nm-es, 2. emeleti téglalakást. Az ingatlan február közepére készül el teljese...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (74332215)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 1011 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 2006-ban épült, 149 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan beton alapra épült, tégla szerkezetű. Tal...
19 990 000 HUF
134 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (44499338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Szolnokhoz közel Kőtelken egy 70 nm-s  két és fél szobás családi ház. Amit az ingatlanról tudni érdemes: - téglából ép...
13 500 000 HUF
192 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyberki családi ház hirdetés (22379496)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 5970 m2
Szobaszám: 3
A lido home Kaposvár eladásra kínálja Nagyberki CSALÁDIHÁZÁT. A lido home Kaposvár által kínált házrész tulajdonságai: A csal...
22 000 000 HUF
255 813 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposgyarmati egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (74894274)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 23800 m2
Telekterület: 23800 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Kaposvár eladásra kínálja Kaposgyarmaton külterületén lévő szántót Kaposgyarmat külterületén, közút mellett, jól me...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (35737751)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezt a 2 szobás, 53 nm-es panellakást Győr-Adyvárosban! Eladó 53 m²-es, 10. emeleti...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berhidai családi ház hirdetés (26138843)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 5
A lido home Balatonalmádi irodája eladásra kínálja ezt a tágas családi házat Berhidán Eladó költözhető, 5 szobás családi ház B...
42 900 000 HUF
317 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berhidai családi ház hirdetés (34969657)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1458 m2
Szobaszám: 3
A lido home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a Berhidán található családi házat. A lido home által kínált ház ...
36 000 000 HUF
553 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téti családi ház hirdetés (47473796)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1900 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A CasaNetWork Győr eladásra kínálja a 0053-as referenciaszámú családi házat Téten! Téten kínálunk megvételre egy 64 m² alapter...
39 000 000 HUF
609 375 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (49874439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Tatabánya kedvelt kertvárosi részén egy felújított 47 m2-es, 2. emeleti tégla lakást egy rendezett, 4 emelete...
37 800 000 HUF
804 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfelsőszentgyörgyi családi ház hirdetés (37495339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már