Eladó ingatlanok 50 millióig (40058 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 058 db
Eladó Körösladányi családi ház hirdetés (34763127)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1630 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpontnál! ! ! Eladásra kínálunk Körösladány város szélén egy tégla építésű, kiváló adottságokkal rendelkez...
11 000 000 HUF
146 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (88992775)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Károlyi utcában eladó egy 108 nm-es, 3 szobás, felújítandó családi ház, ami egy 723 nm-es telken fekszik. A ház...
9 990 000 HUF
92 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Orosházai lakóövezeti telek hirdetés (32775419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3027 m2
Szobaszám: n/a
Orosháza belvárosának közelében, kertvárosi részen eladó egy 3027 nm-es, jó adottságokkal rendelkező építési telek. a telek asz...
48 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (39534484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 801 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna vármegye, Dombóvár Újdombóvári részén 801 nm területen eladó 108 nm alapterületű vegyes falazatú, átlagos állapotú család...
28 000 000 HUF
259 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tolnai tégla lakás hirdetés (35946793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Tolna központhoz közeli utcában eladó osztatlan közös 44 nm-es, szigetelt lakás. a lakás egy családi ház hátsó,...
18 800 000 HUF
427 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (56843944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 322 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Mezőkövesden kínálok megvételre egy 76 négyzetméteres családi házat, amely a méretéhez képest kifejezetten tágas belső terekkel...
27 000 000 HUF
355 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vattai családi ház hirdetés (26526837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 2
Eladó Vattán egy 56 nm-es, 2 szobás, felújított, összközműves családi ház 993 nm-es saroktelken garázzsal, fedett terasszal. a ...
28 300 000 HUF
505 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bagi családi ház hirdetés (34759239)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bagon, csendes, átmenő forgalomtól mentes utcában egy takaros családi házAlapterület: 80 m² + 5, 3 m² teraszSzobák száma:...
43 000 000 HUF
537 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (34974281)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 326 m2
Szobaszám: 1
Modern kényelem, retro hangulat! Eladó egy „Rock&Roll” stílusú okosotthon, Fóton! Ez a különleges kis ház egy beépített lakókoc...
19 900 000 HUF
585 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (92953248)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Eladó sorházi lakás saját kertrésszel! a lakás téglából épült, redőnnyel ellátott fa nyílászárókkal rendelkezik, hasznos alapte...
32 900 000 HUF
822 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsámboki családi ház hirdetés (24594438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1242 m2
Szobaszám: 3
Zsámbokon kínálok megvételre egy tehermentes, azonnal költözhető, Három szobás Családi házat Önálló TelkenAz ingatlan csendes, ...
41 900 000 HUF
510 975 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendehelyi családi ház hirdetés (45322433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 590 m2
Szobaszám: 2
Eladó tornácos vályogház idilli környezetben, Szendehelyen, a patak partján! Szendehely egyik legbájosabb részén, a falu csende...
35 500 000 HUF
788 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (75345243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 569 m2
Szobaszám: 5
Tágas családi ház eladó Kisterenyén 130 nm + garázs és szuterén helyiségekkelKisterenye családi házas övezetében kínálunk megvé...
33 000 000 HUF
253 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőrinci családi ház hirdetés (76778388)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 1188 m2
Szobaszám: 3
Teljeskörűen felújított családi ház eladó Lőrinciben! Eladó Lőrinciben egy 113 nm-es, tégla építésű, részben szigetelt családi ...
49 000 000 HUF
433 628 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (22294797)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 513 m2
Szobaszám: 2
Felújításra előkészített téglaépítésű kis ház eladó Kisterenyén! Eladó Kisterenye egyik csendes részén egy felújítandó, 45 nm-e...
5 500 000 HUF
122 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei sorház hirdetés (64731433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 496 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó téglaépítésű ház Kisterenyén! Eladó Kisterenye csendes részén egy téglaépítésű, felújítandó családi ház, amely a 19...
4 500 000 HUF
109 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (33189785)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 3774 m2
Szobaszám: 2
Vác zártkerti részén eladó jó állapotú szigetelt tégla házikó! Csend, tér és lehetőség zártkerti telek eladó Vácon! Vác külterü...
27 500 000 HUF
723 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nézsai családi ház hirdetés (37433971)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: 2
Költözz Nézsára eladó családi ház kiváló ár-érték arányban! Nézsán, Nógrád megye egyik hangulatos, dombokkal és erdőkkel ölelt ...
32 900 000 HUF
456 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni lakóövezeti telek hirdetés (43952793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: n/a
Őrbottyánban, a tóhoz közeli csendes kis utcában panorámás telek eladó, akár 200 m2-es családi ház is építhető! a fő útról nyíl...
44 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb telek hirdetés (92243855)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: n/a