Eladó ingatlanok 50 millióig (40056 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 056 db
Eladó Répceszentgyörgyi családi ház hirdetés (18135298)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 2
Répceszentgyörgyön jó állapotú, azonnal beköltözhető családi ház eladó! Répceszentgyörgy egy csendes, rendezett település Vas ...
28 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (47978955)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 660 m2
Szobaszám: 2
Eladó kivett lakóház, udvar Nyíregyháza Bujtos városrészében, azonnal költözhető állapotban, parkosított kerttel, télikerttel é...
49 900 000 HUF
623 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (13275988)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza kórház vonzáskörzetében, a Kert utcán magas földszinti lakás eladó. Jellemzői: - 1+1 szoba, konyha, közlekedő, f...
42 000 000 HUF
792 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonynánai családi ház hirdetés (44939133)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 2990 m2
Szobaszám: 4
A lido home székesfehérvári irodája eladásra kínálja ezt a bakonynánán található zöldövezetre néző családi HÁZAT! Az ingatlan ...
42 900 000 HUF
332 558 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (85554563)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Siófok, ezüstparton 1. emeleti lakás ELADÓ! Ingatlan leírása: A lido home siófoki irodája eladásra kínálja ezt az aktuálisan ...
44 900 000 HUF
1 603 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai zártkert hirdetés (39459997)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 30 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy nagykanizsai zártkerti INGATLANT. A lido home Nagykanizsa által eladásra kínált nag...
3 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári lakóövezeti telek hirdetés (45744338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7659 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Kaposvár eladásra kínálja. Kaposváron, a Töröcskei tó közelében 2db zártkerti telek eladó! Kaposváron, a Töröcske...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári lakóövezeti telek hirdetés (67767196)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5034 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Kaposvár eladásra kínálja. Kaposváron, a Töröcskei tó közelében zártkerti telek eladó! Kaposváron, a Töröcskei tó...
5 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári lakóövezeti telek hirdetés (74262853)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2625 m2
Szobaszám: n/a
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Karádi családi ház hirdetés (93448333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 692 m2
Szobaszám: 3
A lido home Balatonboglár eladásra kínálja ezt a 2025-ben felújított családi házat Karádon. A ház lakóterülete 75 nm, mely 69...
36 000 000 HUF
480 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (57242394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
A Teleki és Fia Ingatlan értékesítésre kínálja Pilisen ezt a zártkerti művelési ágból kivett ingatlant, mely 200 méterre fekszi...
38 900 000 HUF
694 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24383923)
4 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
1/2 Tulajdoni hányadom azonnal eladó, áron alul, 12 millió Ft-ért. A lakás egyszobás, 43 m2-es, központi fűtéses, jó állapotú...
12 000 000 HUF
279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37143152)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
. Ingatlanról : - Otthon Start Lakáshitelre alkalmas - 32 m2 - Jó állapotú - Világos lakás - Tájolás : DNY - Belmagasság : 3...
48 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei lakóövezeti telek hirdetés (19445993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 456 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Szentendre kertvárosi részén, Tyúkosdűlőn egy lenyűgöző, örökpanorámás építési telek, melyre már a teljes körű építési en...
25 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (45869336)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 4140 m2
Szobaszám: 1
Zalaegerszeg csendes, erdőkkel borított városnegyedében, Botfán kínáljuk eladásra ezt a páratlan panorámával rendelkező bájos, ...
14 900 000 HUF
382 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi hétvégi ház hirdetés (47684373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 1146 m2
Szobaszám: 1
Zalaegerszeg csendes, csodálatos panorámával rendelkező domb tetején a Géva-hegyen kínáljuk eladásra, ezt a felújítás alatt áll...
10 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi hétvégi ház hirdetés (36981444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 852 m2
Szobaszám: 1
A néhány évszázada még erdők ölelésében megbúvó, ma hangulatosabbnál hangulatosabb szőlőskertek szomszédságában, Zalaegerszeg e...
16 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (68993342)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1008 m2
Szobaszám: 1
Berettyóújfaluban, a Morotva utcán kínálunk megvételre egy 1008 nm-es telken fekvő, vályog építésű családi házat, amely igazi l...
15 990 000 HUF
266 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi egyéb lakás hirdetés (52215299)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Minőségi anyagokkal épült, korszerűen felszerelt otthon eladó! Főbb jellemzők: - hasznos alapterület: 60 nm - vegyes falazat ...
44 990 000 HUF
642 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni iroda irodaházban hirdetés (79765769)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen Vargakertben Trombitás utcán jelenleg bérbe adott, 24 m2-es üzlethelyiség eladó! A csendes utcában társasházak alatt...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal