Eladó ingatlanok 50 millióig (40057 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 057 db
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (55761543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, az állomás közelében kínálunk megvételre egy első emeleti 54 nm-es, tégla építésű, szigetelt társasházban találha...
46 000 000 HUF
851 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi egyéb lakás hirdetés (69778742)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Vásárosnamény városközpontjában! Vásárosnamény frekventált, városközponti részén eladó egy 66 m²-es lakás, 4 m...
29 900 000 HUF
453 030 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csorvási családi ház hirdetés (77344566)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1098 m2
Szobaszám: 2
Békés megyében, Csorváson sürgősen eladó 70nm-es, 2 szobás felújítandó családi ház. Az épület vegyes falazatú, a nyílászárók h...
4 500 000 HUF
64 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi egyéb telek hirdetés (93549953)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 368 m2
Szobaszám: n/a
Hétvégi házas ingatlan eladó Szigethalmon, a Duna-part közelében! Szigethalom kedvelt, nyugodt részén, a Duna-part közelében ...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (57873454)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179454 hivatkozási számú szegedi kereskedelmi ingatlan. Ritka lehetősé...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (39856733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1924 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Tompán egy családi házat. Az ingatlan 45nm-es és 1924 nm-es telken helyezkedik el, és ...
11 990 000 HUF
266 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (95377726)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Salgótarján, Napsugár lakótelepen eladásra kínálok egy 2. emeleti, erkélyes, távfűtéses, parkettás lakást, a csatolt fotók alap...
19 500 000 HUF
367 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (35472349)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske csendes részén, belterületen 2 szobás 51nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+könnyűszerkezet)...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyedi garázs hirdetés (42499323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Győr- Gyárváros városrészben, a Toldi utca 1. Szám alatti újszerű társasház mélygarázsában eladó egy 14 m2-es gépkocsibeálló. A...
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (23744525)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők, fiatalok, első lakásvásárlók, idősebbek figyelem! Kecskemét belvárosában 1. emeleti, 1 szobás, erkélyes, felújítand...
37 000 000 HUF
1 088 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (95337648)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 2
Tehermentes, hitelezhető és azonnal költözhető kertes házat keres egy panellakás áráért? Ne keressen tovább, megtalálta! Jogila...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Adácsi családi ház hirdetés (26394327)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Adácson, kiváló elhelyezkedéssel! A Mátra alján, csendes, rendezett településen, Adács központi részén kíná...
38 000 000 HUF
506 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Úri családi ház hirdetés (35263954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 3
Eladó - Új Élet Kezdete Úrin, Pest Megyében! Műszaki: Az épület vegyes falazatú szerkezete egy stabil beton alapra épült, ami...
49 000 000 HUF
569 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (59639145)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 418 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy egyedi elrendezésű 3 szobás ingatlan, mely két külön lakrésszel rendelkezik, de a jövőben akár egybe nyithatóvá is te...
38 500 000 HUF
493 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (21239256)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 489 m2
Szobaszám: 3
Kedves HázikóBudapesttől egy karnyújtásnyira 30perc Sülysáp telerülésen ~40m2 ingatlan Eladó. a település szélen nyugott terüle...
36 000 000 HUF
923 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (34831553)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1067 m2
Szobaszám: 1
Tóalmás belterületi részén a központtól pár perces sétányira eladó teljeskörűen felújított családi ház garázzsal. Az ingatlanba...
29 000 000 HUF
805 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sülysápi családi ház hirdetés (33899794)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2108 m2
Szobaszám: 3
Sülysáp-Tápiósáp legjobb részén 2 szoba+nappalis 65nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+vályog) falazat...
36 900 000 HUF
567 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (76358354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: 251 m2
Szobaszám: 2
Tóalmáson szuper kis NYARALÓ! ! ! Eladó egy nagyon jó állapotú, téglaépítésű nyaraló, melynek fényviszonyai kiválóak és egy g...
18 500 000 HUF
804 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási üdülőövezeti telek hirdetés (42619585)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 627 m2
Szobaszám: n/a
Tóalmáson kínálunk eladásra egy nyaraló övezeti telket. a telken bekötésre került a villany, víz és gáz vezeték. Villany és víz...
10 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (26727643)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 247 m2
Szobaszám: 2
Tóalmáson felújított könnyűszerkezetes nyaraló eladó! Eladásra kínálok egy 23, 5 m²-es könnyűszerkezetes nyaralót, amelyhez e...
18 900 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal