Eladó ingatlanok 50 millióig (40036 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 036 db
Eladó Garai családi ház hirdetés (59467373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1611 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Garán egy családi házat. Az 1960. -As években tégla falazattal épült ingatlan 128nm-es...
19 500 000 HUF
152 343 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási egyéb lakás hirdetés (94779799)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Bácsalmás városban egy közös bejáratú társasházat. Az ingatlan 150m2. -Es és az 1950. ...
22 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Borotai családi ház hirdetés (44327323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1033 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Borotán 115 m2es családi ház eladó! Az ingatlan az 1950-es években épült vegyes falazattal. a főépületb...
8 500 000 HUF
73 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (96434364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1154 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Kunbaján családi ház eladó. Az ingatlan 78m2 és az 1950-es években épült vegyes falazattal. Tartozik ho...
8 900 000 HUF
114 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (69194335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2105 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsbokodon felújítandó családi ház eladóA 130 nm-es ingatlan az 1950. -Es években épült vegyes falazat...
8 500 000 HUF
65 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (77983623)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Csávolyon 113 m2es családi ház eladóA főút mellett elhelyezkedő ingatlan az 1940-es években épült vegye...
15 800 000 HUF
139 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (32966375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés Felcsút szívében! 1187 M²-es telek sóskúti kőházzal Leírás: Építkezne, bővítene vagy befektetne? Itt a lehet...
47 000 000 HUF
652 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (55266918)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A közkedvelt 7. kerület Almássy tér közelében, rendezett házban, eladó egy 28, 07 nm-es, 2 helyiséges, szuterén ingatlan, mely ...
23 900 000 HUF
853 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (45323375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A közkedvelt 7. kerület Almássy tér közelében, rendezett házban, eladó egy 45 nm-es, 3 helyiséges, ablakos szuterén ingatlan, m...
30 900 000 HUF
686 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (34439448)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Cegléden egy másfél szobás, erkélyes panel lakás, amely kiváló elhelyezkedésű, hiszen boltok, iskolák és vasútállomás is ...
43 900 000 HUF
812 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (12398493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton központjában 2 szoba+ nappalis 69nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes falazattal, fa tetőszerk...
33 500 000 HUF
485 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77744474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnali hozam és modern kezdés a megújuló Józsefvárosban – Lakásválaszték Eladó egy válogatott portfólió Budapest egyik leggy...
46 737 000 HUF
1 731 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (69216847)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1118 m2
Szobaszám: 2
Megújított állapotú lakóingatlan nagy telekkel, csendes zsákutcában Bocskaikert, Pillangó utca közelében Ha olyan ingatlant ke...
48 500 000 HUF
1 102 272 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (71443339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 2
Eladó vályogcsaládi ház tasson 1060 nm telek, 80 méterre a KISKUNSÁGI-FŐCSATORNÁTÓL Tass egyik legkedveltebb részén, a Kiskuns...
22 000 000 HUF
448 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui lakóövezeti telek hirdetés (45576363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: n/a
Tahitótfalu leghangulatosabb részén, közel a központhoz telek ELADÓ! Egészen közel a Dunához, a Városháza szomszédságában 996 n...
26 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lőkösházai családi ház hirdetés (79641363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1418 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Lőkösháza csendes utcájában egy 105 nm-es, téglaépítésű, emeletes családi ház, mely rendelkezik 2 szobával és 1 félszobáv...
15 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ciráki lakóövezeti telek hirdetés (93595934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 8341 m2
Szobaszám: n/a
Az OTP Ingatlanpont eladásra kínálja Győr-Moson-Sopron vármegyében, Cirákon 8341 nm-es, amely még tovább is bővíthető építési t...
19 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tényői családi ház hirdetés (13886387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 3
Felújítható családi ház eladó Tényőn - lakható állapottal! Tényő településen eladó egy 3 szobás, 105 m2-es családi ház 1074 m2...
34 800 000 HUF
331 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Algyői panel lakás hirdetés (47793339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Algyőn, kiváló elhelyezkedésű, loggiás lakás saját garázzsal eladó! Eladásra kínálunk egy 2. emeleti, loggiás lakást Algyő sz...
47 500 000 HUF
879 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (39512937)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Cső u. , 47 m2-es, 2 szobás, erkélyes, 9. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 szoba, konyha, f...
49 500 000 HUF
1 053 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?