Eladó ingatlanok 50 millióig (40071 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 071 db
Eladó Dávodi egyéb ház hirdetés (42768343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 1142 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun megye Dávod községben, központi helyen, vállalkozásra kialakított, 3 apartmanból és társalgóból álló, jelenleg szál...
50 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi egyéb vendéglátó ingatlan hirdetés (59624432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Dávod-Püspökpusztán eladó egy vendéglátóipari egységnek kialakított, kerthelyiséggel rendelkező ingatlan. a 2...
30 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyomaendrődi családi ház hirdetés (37349338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 2
A Szarvasi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Gyomaendrődön, a horgászatot kedvelők számára kitűnően alkalmas: Fűzfászu...
21 000 000 HUF
328 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentjakabfai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (58534835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 7630 m2
Szobaszám: n/a
Panorámás szőlő a nivegy-völgy szívében SZENTJAKABFÁN  A Casanetwork Balatonfüred Ingatlaniroda eladásra kínálja a Balaton-felv...
43 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentjakabfai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (13346968)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2637 m2
Szobaszám: n/a
Panorámás szőlő a nivegy-völgy szívében - SZENTJAKABFÁN  A Casanetwork Balatonfüred Ingatlaniroda eladásra kínálja a Balaton-fe...
17 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentjakabfai egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (53495275)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3952 m2
Szobaszám: n/a
23 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi egyéb ház hirdetés (48778126)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 939 m2
Szobaszám: 3
A Szolnoki  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy kiváló adottságú társasházi lakást Törökszentmiklóson. A földszinti...
42 000 000 HUF
512 195 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szászbereki ikerház hirdetés (94279274)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 4
A Szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Szászbereken könnyűszerkezetes lakóparki két lakásos ikerházi lakásokat! ...
45 600 000 HUF
506 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Annavölgyi sorház hirdetés (89797394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1
A Lux Ingatlaniroda Annavölgy kínálatából az ingatlantárban 182501692 számon eladó lakás Annavölgy jellemzői: Annavölgy központ...
25 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi egyéb telek hirdetés (73137754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Kulcson egy 800 nm-es zártkerti telek ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ezt a Kulcson található 800 n...
6 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Látrányi családi ház hirdetés (72546467)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 3006 m2
Szobaszám: 5
Látrány nyugodt, rendezett részén, a Balatontól néhány perces autóútra eladó egy 120 m²-es iker családi ház, közös 3006 m²-es t...
48 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (38444521)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 2
Tiszavasváriban családiház, garázzsal, kertel eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla és vályog falazat - Cseréptetős...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani egyéb lakás hirdetés (73927262)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Budapesttől 55 km-re elhelyezkedő, jelentős ipari parkkal rendelkező Hatvan város központjában tulajdonostól eladó egy panelp...
34 500 000 HUF
594 827 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Majosházai üdülő hirdetés (27587834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 1
Majosházán 40 méterre a Dunaparttól 2005 - ben épült nyaraló sürgősen eladó, Stéggel! A nyaraló 28nm -es es 359nm -es telken h...
25 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (64447331)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Délegyházán tavaktól nem messze 45nm-es nyaraló eladó vízpart kilátással. Az ingatlan összközműves. Extra:-kamera, riasztó, sü...
43 900 000 HUF
975 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyedi garázs hirdetés (43634249)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskemét/Gizella téri épület garázssorán, szerelőaknával, aktív villanyórával felszerelt garázs eladó. Atifiokja@gmail. Com
6 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi lakóövezeti telek hirdetés (47986495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 519 m2
Szobaszám: n/a
Szigetcsépen Dunaparti Részen 519nm-es üdülőövezeti összközműves telek sürgősen eladó! ! Tervrajz is készült az építkezéshez amelyen 65nm -es épület lett jóváhagyva.
22 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (43993469)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szigetszentmiklós központjában 55nm-es első emeleti panellakás Sürgősen eladó. Az ingatlanban 2 szoba van, jó állapotban található. Ár-érték arányban a hónap legjobb ingatlana. Ne maradjon le róla, várom megtisztelő hívását!
49 800 000 HUF
905 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42391527)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza egyik kedvelt városrészében, a Toldi utcában kínálunk eladásra egy 55 m²-es, kiváló elosztású lakást egy szigetelt,...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátészalkai egyéb lakás hirdetés (34224697)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, felújított panellakás kiváló elhelyezkedéssel! Eladásra kínálunk egy 47 m²-es, felújított panellakást, am...
38 900 000 HUF
827 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal