Eladó ingatlanok 50 millióig (40123 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 123 db
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (73527347)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1162 m2
Szobaszám: 4
Püspökladány központi utcájában üzlethelyiségnek, vagy akár kétgeneráció részére felújított ház eladó! Elosztása miatt tökélet...
29 500 000 HUF
184 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúpályi családi ház hirdetés (48137769)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy különleges lehetőséget rejtő, felújítandó családi ház Hosszúpályiban, Hajdú-Bihar megyében, mely nem csak egy, de két...
27 990 000 HUF
205 808 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (16557429)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2
Zártkerti Ingatlan Szikigyakorban. Debrecen, Szikigyakor területén kínálunk eladásra egy 55 m 2-es, felújítandó, zártkerti be...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (43784598)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 4057 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyíradonyban Debrecen vonzáskörzetében! Csendes, kisvárosias környezetben, lakható, igény szerint felújítandó...
27 000 000 HUF
391 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (32353462)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti,...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (93938497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 2
Vállalkozásra is alkalmas családi ház frekventált helyen! Eladásra kínálok egy 85 m²-es, 2 szobás felújítandó, téglaépítésű c...
38 000 000 HUF
447 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (55733757)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 697 m2
Szobaszám: 3
Debreceni vonzáskörzetében, Sámsonkertben eladó egy szép állapotú, két szobás, amerikai konyhás nappalis családi ház. A kínál...
36 990 000 HUF
697 924 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi egyéb ipari ingatlan hirdetés (29899717)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Létavértes központjában, több célra is alkalmas áruház besorolású ingatlan, mely korábban élelmiszer gyártó üzemként műkö...
29 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (45342359)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Szentpéterszegen – Ártándi határ mellett! Szentpéterszegen eladásra kínálok egy 1995-ben épült, stabil szer...
33 500 000 HUF
429 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (46879243)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 2
Debrecen-Nagymacs egyik legbarátságosabb részén, egy nyugodt, aszfaltozott utcában kínáljuk eladásra ezt a folyamatosan karbant...
45 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (27598953)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 832 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben, a belváros közelében a Mesterfalva városrészen kínálok eladásra egy 1 szobás, 40 nm-es, házrészt 3 lakásos rendeze...
36 900 000 HUF
922 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (26739547)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 2040 m2
Szobaszám: 1
Nádudvaron, kisvárosi övezetben eladó új építésű, 35 nm-es, kis családi ház és 36 nm-es garázs, tároló. A felépült ingatlanok ...
12 500 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (43593574)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 770 m2
Szobaszám: 3
Létavértes központjában, 3 szobás, étkező-konyhás, 89nm-es családi ház, 770 nm-es telken, különálló garázzsal eladó! Jellemző...
25 000 000 HUF
280 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (36464756)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen, Bayk András kertben eladó egy 1320 nm-es zártkerti ingatlan rajta egy 55 nm-es kétszintes házzal és melléképületekkel...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (44727445)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 3
Eladó Szentpéterszegen egy korszerűen felszerelt családi ház. A ház 2, 5 szobát, fürdőszobát, konyhát, kazánházat, teraszt tar...
47 000 000 HUF
510 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (53297363)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen Biczó István kertben található 37 nm-es ház, telek árban, 854 nm zártkerti telekkel. a házban van víz, fördőszob...
23 000 000 HUF
621 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni üzlethelyiség utcafronton hirdetés (54196983)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Debrecen forgalmas üzletközpontjában, a Kálvin téren, 24 nm-es, 8 nm-es galériával rendelkező, földszinti üzlethelyiség eladó! ...
42 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (95419496)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 2
Kezdő otthon? Nyaraló? Befektetés? Ez a ház bármire nyitott! Ha szeretnél elszakadni a város zajától, és egy saját kis kuckór...
18 000 000 HUF
209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlétai családi ház hirdetés (47599367)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Újléta csendes, rendezett utcájában egy 63 nm-es két szoba-étkezős, felújításra, modernizálsára váró családi ...
20 000 000 HUF
317 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi lakóövezeti telek hirdetés (59993284)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 11152 m2
Szobaszám: n/a
Nyíradonyban, a Belvároshoz közel, építési és gazdálkodásra is alkalmas telek eladó! Főbb jellemzői: - 11. 152 Nm-es, - köz...
9 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal