Eladó ingatlanok 50 millióig (40124 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 124 db
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (99939954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 3
Celldömölk belvárosában, tetőtér beépítéses családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Celldömölk központjában...
25 000 000 HUF
324 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki zártkert hirdetés (68379262)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 43 m2
Szobaszám: n/a
Ság - Hegyen, zártkerti ingatlan kétszintes pincével eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra a Ság hegyen található, zá...
12 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hévízi tégla lakás hirdetés (49374743)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hévíz kertvárosi részében, 54 nm félemeleti téglalakás eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Hévízen a Zrínyi utcába...
49 990 000 HUF
925 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (33256748)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 3
Celldömölk – Alsóságon központi helyen, 80 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Celldömölk Alsóságon...
25 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szergényi családi ház hirdetés (97618527)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 3
Szergényben, 93 nm háromszobássá bővített családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Szergényben található há...
15 000 000 HUF
161 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki hétvégi ház hirdetés (44974944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1005 m2
Szobaszám: 2
A Ság hegyen, panorámás kilátással 53 nm apartmanház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Celldömölk Alsóságon, a Sá...
24 990 000 HUF
471 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (86739139)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budafok Kereszt utca közelében lévő felújítandó lakás. Az ingatlan összesen 5 lakóegységből áll, amiből az első utcafron...
31 700 000 HUF
960 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömendi családi ház hirdetés (81361143)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 5238 m2
Szobaszám: 2
Somogy megye, Csömenden eladásra kínálom az alábbi ingatlant. Ingatlan típusa: családi ház Telek méret: 5238 m² Szintek száma:...
29 800 000 HUF
310 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi lakóövezeti telek hirdetés (66884292)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3620 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Budapesttől 45 km-re Pilis városában két helyrajzi szám alatt található déli fekvésű belterületi 3620 nm megosztható tele...
9 000 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Forrói családi ház hirdetés (53994454)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 3261 m2
Szobaszám: 2
Eladó Forró településén családi ház! a ház 93 nm telekméret 3261 nm! Bővebb infó telefonon! Az ár irányár alkuképes!
25 000 000 HUF
268 817 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (57395246)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A home Property kínálatában (#766761): Békéscsaba, társasházi lakás, panell, 4. emelet, 58 m2, 3 szoba, erkély és francia erkél...
29 600 000 HUF
510 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Karancsaljai családi ház hirdetés (98196919)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: 2
Karancsalján a falu központtól nem messze, egy csendes zsákutcában, eladásra kínálok egy 45 nm-es, felújítandó és felújítás ala...
5 999 000 HUF
133 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (43235972)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Szolnok Belvárosában 37 m2 hasznos alapterületű, első emeleti tégla építésű lakás 3, 9 m2 saját ...
32 900 000 HUF
889 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84498929)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten eladó 1 szobás lakás garázzsal, mely azonnal KÖLTÖZHETŐ! Kecskeméten eladó egy 1. emeleti, egy szobás, lakás, mel...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84494345)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten eladó 1 szobás lakás garázzsal, mely azonnal KÖLTÖZHETŐ! Kecskeméten eladó egy 1. emeleti, egy szobás, lakás, melyh...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (46944583)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Egyszobás lakás árán amerikai konyhás nappali plusz két szobás ikerház eladó a Rendőrfaluban! Az ingatlan jellemzői:- 70 nm lak...
28 700 000 HUF
410 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (22444958)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskemét belvárosának frekventált utcájában, a piac szomszédságában egy újépítésű, de már kész liftes társasházban, föld...
50 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54433975)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Petőfivárosban a Vízöntő utcában egy 126 m2 nappali + 3 szobás félszuterénes lakás kis kerttel, kocsibeállóval. . Csak készpénzes vásárlók keressenek. További információ: +36303488102 Kálmán Anikó Nemzetközi Értékesítő Referencia szám: lk062272-ml
46 000 000 HUF
365 079 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tanya hirdetés (27959383)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskemét Hetény-Úrihegyben eladó egy nappali+3 szobás gazdasági épület! A házhoz egy 919 m2-es telekrész tartozik egy osztat...
38 900 000 HUF
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (54693973)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Egerben, a belváros mellett kiváló elhelyezkedés, panorámás erkély, 3 külön nyíló szoba! Eger kedvelt, belvárosho...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő