Eladó ingatlanok 50 millióig (40124 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 124 db
Eladó Markazi hétvégi ház hirdetés (33646785)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 2
Nyugalom és panoráma Markazon – belterületi nyaraló tóra néző kilátással Markazon, 457 m²-es belterületi telken kínálunk megvé...
19 900 000 HUF
368 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39824727)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Frissen felújított, felújítás óta nem hasznosított szuterén ingatlan, egy 1 + 2 félszobás, (41 nm) ingatlan, melynek fenntartás...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunhalasi tégla lakás hirdetés (92576474)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Különleges lakás a Kertvárosban! ! ! Ár: 41. 800. 000. -Ft. Bács-Kiskun vármegye, Kiskunhalas Kertvárosi részén, frekventált ...
41 800 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biharnagybajomi családi ház hirdetés (78567433)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1346 m2
Szobaszám: 4
Biharnagybajom a Nagy-Sárréten fekszik. Nyugodt, csendes, könnyen megközelíthető nagyközség. Itt kínálok eladásra egy kétszint...
30 500 000 HUF
277 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (33139727)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 3
Vegye meg otthonát most! Az ár IRÁNYÁR! ! Püspökladány újtelepi részén, mégis csendes, nyugodt utcában eladó egy 70 nm-es tégla...
25 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi lakóövezeti telek hirdetés (87942423)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2115 m2
Szobaszám: n/a
Püspökladány frekventált helyén eladó egy 2115 nm-es közműves belterületi telek! a telken áll egy kb 80 nm-es épület és egy kis...
17 700 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (87137343)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1193 m2
Szobaszám: 3
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! Püspökladányban eladó egy 84 nm-es rendezett udvarral ellátott családi ház. Az ingatlan az elmúlt években ...
44 990 000 HUF
535 595 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kömlői családi ház hirdetés (35594592)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1849 m2
Szobaszám: 2
Heves megye, Kömlő jó környékén 60m2-es igényesen felújított parasztház eladó. Helyiségei: előszoba, melyből nyílik egy nagy sz...
16 900 000 HUF
281 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui panel lakás hirdetés (42877944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezd fel új otthonodat Berettyóújfaluban! Eladó egy 54 m2-es, 2 szobás lakás, amely a 4 emeletes panelház második emeletén ...
42 500 000 HUF
787 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (53332219)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Debrecen vonzáskörzetében, mindössze 20km távolságra, kiváló autóúton megközelíthető, az egyre népszerűbb Hajdúszovát település...
34 000 000 HUF
414 634 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hencidai családi ház hirdetés (69486647)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1142 m2
Szobaszám: 3
Eladó Hajdú-Bihar vármegye határ közeli részén Hencidán 3 szobás felújítandó családi ház. a ház beton alapra téglából készült, ...
8 500 000 HUF
94 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (97183734)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 1
Eladó zártkerti ingatlan Sárándon, nagy telekkel, jó elhelyezkedéssel! Eladásra kínálunk Sárándon egy 42 m2-es, vegyes falaza...
7 500 000 HUF
178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (91342471)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó tornácos vályogház Hajdúszováton, csendes zsákutcában! Eladásra kínálok Hajdúszováton, egy nyugodt, forgalomtól mentes ...
7 500 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi iroda irodaházban hirdetés (43949893)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Pécsen az Iparosházban iroda eladó: - belváros közepén - Rákóczi úton - tégla építésű ingatlanban - északi oldalon - első emele...
25 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Somogyszobi családi ház hirdetés (27568743)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2797 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179056 hivatkozási számú somogyszobi családi ház. Költözz be új otth...
25 990 000 HUF
371 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári lakóövezeti telek hirdetés (49277994)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: n/a
"Nem sablon telek" - panorámás építési telek solymáron, tudatos ÉPÍTKEZŐKNEK Solymár egyik csendes, zöldövezeti részén, a Kere...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári lakóövezeti telek hirdetés (95792363)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2409 m2
Szobaszám: n/a
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Tiszaföldvár főutcáján egy 2409 m2-es telket, amelyre jelenlegi tulajdonosa au...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (63474973)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1293 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, csendes, nyugodt környéken, összközműves, 58 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan tégla alapra épült...
7 990 000 HUF
137 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (42236446)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kőszegen a Kiss János lakótelepen, csendes környezetben ajánlom figyelmébe ezt a 2 szobás, D-i fekvésű, világos, 48 nm-es, laká...
29 500 000 HUF
614 583 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (13713425)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 2019 m2
Szobaszám: 3
Kiemelt megbízás, csak az irodánk kínálatában! Csendes, mégis központi elhelyezkedésű felújítandó családi ház eladó Marcaliba...
11 990 000 HUF
93 671 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal