Eladó ingatlanok 50 millióig (40124 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 124 db
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (46542452)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 5866 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 70 m2-es családi ház hatalmas, megosztható telken Zsákán! Csendes, biztonságos környéken, jó szomszédokkal, Zsáka k...
9 900 000 HUF
141 428 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Ácsi külterületi telek hirdetés (37899337)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1153 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178816 hivatkozási számú ácsi zárt kert. Eladó telek Komárom csendes ...
8 500 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jánosházai családi ház hirdetés (52793297)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179082 hivatkozási számú jánosházi családi ház. Eladó egy belülrő...
23 500 000 HUF
261 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (79622765)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179127 hivatkozási számú miskolci családi ház. Az ela...
12 900 000 HUF
151 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Mályi külterületi telek hirdetés (87511981)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6153 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178619 hivatkozási számú mályi zárt kert. Az eladó pi...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (62383222)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (97191674)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen egy felújított 2 szobás családi ház! !...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (74979168)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kétegyházai családi ház hirdetés (44438345)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1428 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kihagyhatattlan lehetőség---- eladó egy igényesen és szépen felújított családi HÁZ! ! ! Békés vármegyében kétegyházán egy nyug...
37 500 000 HUF
382 653 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (33299586)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (33332643)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, egy nagyon jó állapotú utcafronti házrés...
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (49336645)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi tégla lakás hirdetés (48425493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Alakítsa Ön saját ízlésének megfelelően ezt a teljeskörűen felújított lakást! Nagykőrösön, 2025-ben teljesen felújított, közös...
49 990 000 HUF
704 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (32774846)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Újpest központjától mindössze gyalogosan 10 percre. Az ingatlan az elmúlt század elején, pontosabban 1920-ban épült...
50 000 000 HUF
1 162 790 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (73836334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (75416849)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (79792465)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai lakóövezeti telek hirdetés (62642466)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Kiskunfélegyházán kiváló adottságokkal! Kiskunfélegyházán, új lakóövezetben eladó egy 1250 m²-es építési te...
18 100 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai lakóövezeti telek hirdetés (54564457)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1731 m2
Szobaszám: n/a
Eladó belterületi építési telek Kiskunfélegyházán ritka lehetőségKiskunfélegyházán új lakóövezetben eladó egy ritkaságnak számí...
24 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (51313273)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 2
Kiskunfélegyháza egyik legkeresettebb városrészében, Kossuthvárosban kínálok megvételre egy 534 m²-es telken elhelyezkedő, 76 m...
44 500 000 HUF
585 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal