Eladó ingatlanok 50 millióig (40011 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 011 db
Eladó Lajosmizsei termőföld, szántó hirdetés (84335437)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33380 m2
Telekterület: 33380 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegye, Lajosmizse város határában 3, 3 ha mezőgazdasági terület eladó. Területi megosztás a következő: 2, 5 ha ö...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi egyéb telek hirdetés (32969238)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: n/a
Dömsöd Lakóövezeti Építési telkek eladók Pest vármegye, Dömsöd város lakóövezetében különböző méretű és lehetőséggel teli építé...
23 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ráckevei egyéb telek hirdetés (42443883)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: n/a
Pest vármegye, Ráckeve város üdülő övezetében hétvégi házas besorolású építési telek eladó. Az Irányár Áfával együtt értendő. a...
19 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csévharaszti egyéb telek hirdetés (13233578)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2672 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek Csévharaszton eladó A község központjánan, mégis erdős területen két lakásos családi ház és üzleti hasznosítású é...
24 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Eleki családi ház hirdetés (16723854)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Elek város egyik csendes, mégis könnyen megközelíthető részén, a Kétegyházi úthoz közel kínálom megvételre ezt az 55 m²-es, tég...
9 900 000 HUF
180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei egyéb telek hirdetés (77393486)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek Bicskén – kiváló adottságokkal, fejlődő környezetben! Bicske egyik dinamikusan fejlődő részén kínálunk megvétel...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (74744453)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1540 m2
Szobaszám: 1
Értékes lehetőség Miskolc zöld övezetében: egy részben felújított családi ház 1540 m²-es telken, kiváló alapokkal és bővítési p...
17 999 000 HUF
428 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lövői családi ház hirdetés (31232352)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1828 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó családi ház nagy telekkel Lövőn - telek áron! Lövőn, csendes utcában eladó egy 81 m²-es, felújítandó családi ház,...
31 000 000 HUF
382 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (42935449)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Salgótarjánban a Szerpentin út alsó részén kínálok eladásra, egy részben és frissen felújított, 1. emeleti, erkélyes, 37 nm-es ...
14 500 000 HUF
391 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Igali családi ház hirdetés (81348225)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #178668 hivatkozási számú igali családi ház. Eladó egy kiváló elhelyezkedésű, 100 nm-...
42 900 000 HUF
429 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (69984335)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ráckevén eladó egy 62 négyzetméteres, két szobás, világos, 2. emeleti társasházi lakás, mely a belváros szívében, a Dunához köz...
46 900 000 HUF
756 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárrétudvari családi ház hirdetés (35573974)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1761 m2
Szobaszám: 6
Sárrétudvariban a Rákóczi utcán eladó egy kétszintes 150 nm-es családi ház! 0630/749-88-26 Sárrétudvari Püspökladánytól mindös...
33 900 000 HUF
226 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (83876854)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 457 m2
Szobaszám: 3
Püspökladány újtelepi részén, mégis csendes, nyugodt utcában eladó egy 70 nm-es tégla építésű családi ház. Az ingatlan 2023-ban...
25 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (31383267)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 456 m2
Szobaszám: 3
Püspökladányi csendes utcában központtól elérhető távolságban eladó egy 170 nm-es családi ház! 0630/749-88-26 Helyiségei 2 hál...
42 000 000 HUF
247 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcagi sorház hirdetés (19499943)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Központi elhelyezkedés, saját udvar, teljesen felújított belső tér azonnal költözhető otthon eladó! Karcagon eladó egy közpon...
17 500 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (78343579)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! Kezdő otthon? Nyaraló? Befektetés? Ez a ház bármire nyitott! Ha szeretnél elszakadni a város zajától, és egy s...
18 000 000 HUF
209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bihardancsházai családi ház hirdetés (31447794)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1899 m2
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! Egy lehetőség, ami türelemmel értékké válik! Talán éppen Ön az, aki ebben a házban meglátja a jövőt! Berettyó...
8 000 000 HUF
129 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunhegyesi ikerház hirdetés (94757337)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 831 m2
Szobaszám: 3
Kunhegyes központjában eladó egy háromszintes, jó elrendezésű ikerházfél! Kunhegyes szívében kínálok megvételre egy háromszinte...
28 000 000 HUF
233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Örkényi családi ház hirdetés (26443967)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 940 m2