Eladó ingatlanok 50 millióig (40011 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 011 db
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (67448694)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 10 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk egy 58 m2-es, 2 szobás társasházi lakrészt. Ideális választás mindazoknak, akik a városi élet előnyeit szer...
44 950 000 HUF
775 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46873179)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 28 nm alapterületű, világos, ablakos konyhával (6, 6 nm), val...
45 000 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kerepesi külterületi telek hirdetés (63724144)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 749 m2
Szobaszám: n/a
Kerepesen, Má-k1 besorolású, 749nm-es szántó minősítésű, külterületi telek eladó. Az Má-k1 jelű korlátos mezőgazdasági terület...
4 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ikrényi külterületi telek hirdetés (25329433)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 22195 m2
Szobaszám: n/a
Ikrény határában eladó 2 db mezőgazdasági telek, szántó, 2 db beruházási terület és 1 db magánút. Az ingatlanok az m85 út melle...
44 390 EUR
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyatádi tégla lakás hirdetés (49379956)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Somogy vármegye, Nagyatád Aradi utcában 3 szobás magasföldszinti akadálymentesen megközelíthető tégla lakás eladó, júliusi kikö...
35 900 000 HUF
543 939 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírábrányi lakóövezeti telek hirdetés (43819344)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1656 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek nyírábrányban! ! ! Eladó a központhoz közeli részen, egy jó adottságú és fekvésű, 1656 m2 területű, építési...
3 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírábrányi lakóövezeti telek hirdetés (77392434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1707 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek nyírábrányban! ! ! Eladó a központhoz közeli részen, egy jó adottságú építési telek, csendes, aszfaltozott ...
3 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Örkényi egyéb ház hirdetés (17735333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 949 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Örkényben! Budapesttől 30 percre, m 5 Autópálya mellett Örkényben kínálok eladásra egy  felújítandó, de lakh...
26 000 000 HUF
490 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancslapujtői családi ház hirdetés (27354731)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 997 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából Karancslapujtőn egy felújítandó családi házat, amely remek lehetőséget k...
6 500 000 HUF
59 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szanyi családi ház hirdetés (84142441)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Szany csendes utcájában egy 90 nm-es alapterülettel rendelkező családi házat, amely 864 nm-es telken helyezk...
46 490 000 HUF
516 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (99744385)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belvárosában eladásra kínálok 2027. Nyarán 100 %-os készültségben átadásra kerülő, liftes, 3 szintes, 20 lakásos, z...
45 430 000 HUF
946 458 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33528499)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 670 000 HUF
1 040 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (87629324)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 920 000 HUF
953 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (45537694)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 720 000 HUF
949 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi panel lakás hirdetés (86445533)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Azonnal költözhető, teljes körűen felújított panellakás eladó Jászberény közkedvelt részén, a Szent László utcában, egy 60 m²...
39 990 000 HUF
666 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rimóci családi ház hirdetés (79849282)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 2
Eladó rimóci családi ház – azonnal költözhető, tehermentes Eladóvá vált Rimóc csendes, barátságos utcájában egy 70 nm-es, gond...
12 400 000 HUF
177 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentgróti egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (18473471)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 3853 m2
Szobaszám: n/a
A lido home Keszthely eladásra kínálja zalaszentgrót-zalakoppányi gazdasági ÉPÜLETÉT. A lido home Keszthely által kínált zalas...
5 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Rédei családi ház hirdetés (34269732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 2370 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Fantasztikus befektetési, egyedi lehetőség Rédén! Két ház egy áron! Szerkezetileg jó állapotú családi házak! Két különálló, d...
38 900 000 HUF
194 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mindszentpusztai egyéb telek hirdetés (54474487)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1790 m2
Szobaszám: n/a
Álmodd meg – mi adjuk hozzá a helyet! Mindszentpusztán eladó 3 db sík, összközműves építési telek, gyönyörű, nyugodt környeze...
16 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyeshalomi tégla lakás hirdetés (42935876)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű társasházi lakások eladók Hegyeshalomban! A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínál Hegyeshalomban modern kivitelez...
44 420 000 HUF
1 168 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?