Eladó ingatlanok 50 millióig (40323 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 323 db
Eladó Klárafalvai lakóövezeti telek hirdetés (49997355)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 700 m2
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: n/a
Eladó klárafalvi épitési telek (2300 nm, 30%-os beépithetőséggel) a falu közepén, a Makó - Szeged közötti főúton, Szeged szélét...
19 200 EUR
árcsökkenés figyelő
Eladó Börcsi egyéb nyaraló hirdetés (34558151)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó zártkerti ingatlan részben felújított hazzal
25 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (63454464)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza belvárosában, a Kossuth utcán eladásra kínálok egy igényesen felújított 49 m2-es társasházi lakást! A társasház té...
49 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi tégla lakás hirdetés (67593677)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség Kiskőrösön- eladó újonnan kialakított lakások! 34, 21 Nm Ingatlan jellemzői: - konyha, fürdő+WC, nappali - aka...
40 000 000 HUF
1 176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi tégla lakás hirdetés (55393467)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegye egyik kistelepülésén Gádoroson egy 80 nm alapterületű dupla komfortos, 1+2 szobás, 2. eme...
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szűri családi ház hirdetés (44449544)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 353 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Szűrön! Baranya megye egyik bájos, dombos falujában, Szűrön kínálok eladásra egy 68 nm-es, háromszobás család...
8 000 000 HUF
117 647 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaszentlőrinci lakóövezeti telek hirdetés (63444666)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1093 m2
Szobaszám: n/a
Zalaegerszegtől 11 kilométerre északkeleti irányban, sík építési telek eladó. Méretei: 14. 9 X 75 méter. 1093 Nm, falusias lakó...
4 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (43479233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3
Földszinti Társasházi Lakás Eladó Békésen, a Belváros és Kertváros Határán, Hatalmas Udvarral! Keres egy felújított, kényelme...
28 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi tégla lakás hirdetés (23939735)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (67598723)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1236 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmárton csendes utcájában, rendezett környezetben egy 103 m2-es, 3+2 fé...
15 500 000 HUF
150 485 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (22384745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjában egy többlakásos társasház (sorh...
5 000 000 HUF
92 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (44874443)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Békés vármegyében, Orosházán egy 95 nm-es, vegyes falazatú, jó állapotú családi házat 1089 nm-es telken. Az i...
22 990 000 HUF
247 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (32955399)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 5
Mezőberény központjában eladó egy 167 m2-es, polgári stílusú családi ház, amely tökéletes alapot ad egy meleg, otthonos családi...
29 000 000 HUF
173 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (53737872)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békés vármegyében, Mezőhegyes város központjában, a Zala György lakótelepen, 3 szobás, 4. emeleti, erkélyes, 88 m2-es, társashá...
16 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (56759333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csanytelek egyik legcsendesebb, nyugodt részén egy 69 nm-es külterületi csa...
7 000 000 HUF
101 449 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (38336975)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 108 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés vármegye. Eladásra kínálunk Szarvason egy 2 + fél szobás, 75 nm-es kertes családi házat amely 1965-ben épült fel 108 nm-e...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai egyéb lakás hirdetés (72455246)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Békéscsabán, a Dobozi út környékén eladó egy tágas, 5 szobás, 151 nm-es társasházi lakás a felső szinten. Felújítás elkezdve, f...
39 900 000 HUF
264 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (38438627)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 729 m2
Szobaszám: 5
29 000 000 HUF
173 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (91494636)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
5 000 000 HUF
92 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (59352795)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 990 000 HUF
247 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal