Eladó ingatlanok 50 millióig (40322 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 40 322 db
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (38443353)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 2
Eladó sorházi ház, garázzsal és telekkel Budapest, XXIII. kerület (Soroksár, Tárcsás utca) Eladó egy 48, 5 m²-es, kétszobás so...
32 900 000 HUF
685 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54749451)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. Ker. -Ben, a rohamosan fejlődő, újépítésekkel tarkított Orczy negyedben, Visi Imre utcában eladó világos, földszinti, fel...
45 000 000 HUF
1 406 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34634133)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 2
Debrecen-Nagymacs egyik legbarátságosabb részén, egy nyugodt, aszfaltozott utcában kínáljuk eladásra ezt a folyamatosan karbant...
45 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (38329198)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 2
45 000 000 HUF
937 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti külterületi telek hirdetés (25344453)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1991 m2
Szobaszám: n/a
Kecskeméten a Vacsiköz közvetlen szomszédságában Vacsihegyen a várostáblától alig 1 km-re Mkv besorolású szántóföld ELADÓ! Az 1...
8 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi hétvégi ház hirdetés (25359397)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 179 m2
Szobaszám: 2
Kiváló állapotú üdülő Szeged-Tápén – nyugalom, zöld környezet, praktikus elrendezés Szeged-Tápé közkedvelt üdülőövezetében ela...
27 500 000 HUF
763 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (79323383)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 1099 m2
Szobaszám: 5
Nagycsaládosok Figyelem! Kitűnő lehetőség! Megvételre kínálok Nagyhalász csendes utcájában egy 119 nm-es 4 szoba +nappalis csal...
23 000 000 HUF
193 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (63351372)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc Avas középszer utcán egy 61nm-es, praktikus elosztású 2 + 1 félszobás, távfűtéses, loggiás panellakás. a szobák l...
33 000 000 HUF
540 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei hétvégi ház hirdetés (49294274)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1676 m2
Szobaszám: 2
Eladó hétvégi ház Letenye- Julián hegyen! Szépen gondozott 1676 nm-es területen összesen 88 nm-es házat találunk, mely több s...
14 900 000 HUF
169 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fityeházi családi ház hirdetés (63857262)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1187 m2
Szobaszám: 4
Fityeházán eladó családi ház! - Azonnal költözhető - Karbantartott ház - 4 szoba - Mérete: 104 nm - Tégla épület - Melléképül...
19 900 000 HUF
191 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai külterületi telek hirdetés (59768993)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 20846 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 2 hektáros zártkerti telek Nagykanizsán – város közeli lehetőség! Nagykanizsán, kiváló megközelíthetőséggel eladó egy 2...
14 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesdédi családi ház hirdetés (54154343)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 841 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház szuper lehetőségekkel Nemesdéd központjában. FALUSI CSOK = vissza nem térítendő támogatás + 3%-os fix lakás...
31 900 000 HUF
236 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Becsehelyi családi ház hirdetés (47242958)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 2620 m2
Szobaszám: 2
A burkolás és festés még rád vár, ahogyan a konyha és a fürdőszoba kialakítása is így minden részlet pontosan olyan lehet, amil...
24 600 000 HUF
248 484 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei hétvégi ház hirdetés (47989492)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 802 m2
Szobaszám: 2
Letenyétől 3 km-re hétvégi ház eladó! Nagyon szép 802 nm-es szőlővel ültetett területen találunk összesen 51 nm-es házat, mel...
14 900 000 HUF
292 156 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Muraszemenyei hétvégi ház hirdetés (82973561)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 204 m2
Szobaszám: 1
Muraszemenyén festői környezetben hétvégi ház eladó! A ingatlan Mura-menti Tájvédelmi Körzetben, Natura 2000 területen helyez...
5 800 000 HUF
241 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Lenti hétvégi ház hirdetés (82764526)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1288 m2
Szobaszám: 1
Lenti, Lenti-hegyi részén, állandó lakhatásra alkalmas házikó eladó! Az ingatlan 35 nm, melyből az alsó részen egy 13 nm-es p...
14 900 000 HUF
425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei családi ház hirdetés (96733423)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 3
Letenyén 3 szobás családi ház várja új lakóit! Letenye csendes utcájában található ez a 105 nm- es ház, melyben helyet foglal...
35 900 000 HUF
341 904 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei hétvégi ház hirdetés (84874541)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: 3264 m2
Szobaszám: 1
Letenyéhez tartozó Julián hegyen birtok eladó! Nagyon szépen gondozott területen eladó ingatlanok. a terület 2 helyrajzi szám...
9 900 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Letenyei lakóövezeti telek hirdetés (24769393)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3947 m2
Szobaszám: n/a
Építkezzen most Zala megye egyik legszebb városában, Letenyén! Itt a lehetőség, hogy megálmodja és megvalósítsa jövőbeli otth...
7 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lispeszentadorjáni lakóövezeti telek hirdetés (38879952)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1692 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek a Zalai Dombság ölelésében! Lispeszentadorjánban eladó egy 1692 nm- es építési telek. a víz, gáz, villany telek h...
2 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal