Eladó ingatlanok 50 millióig (39795 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 795 db
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (94877835)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tiszaújváros egyik legkedveltebb és legnyugodtabb részén a Rózsa utcában az idősek otthona közvetlen szomszédságában eladó egy ...
32 000 000 HUF
653 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki tégla lakás hirdetés (94827777)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Sárospatak kedvelt, jól megközelíthető részén egy 51 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás, ahol valóban minden ...
31 500 000 HUF
617 647 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (57391434)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ongai családi ház hirdetés (36226235)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
Eladó Onga Miskolc felőli részén, a vasúti sínek előtti nyugodt, családi házas környezetben egy 110 nm-es, nappali + 3 szobás, ...
37 990 000 HUF
345 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ongai családi ház hirdetés (78513923)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
37 990 000 HUF
345 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (58399349)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (87721528)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (32494433)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Sátoraljaújhely abszolút belvárosában, az egyik legkedveltebb helyen a sétálóutcából nyíló kapualjban egy 36 nm-es, telje...
19 900 000 HUF
552 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai üdülőövezeti telek hirdetés (77779293)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 884 m2
Szobaszám: n/a
Tata Látóhegyen eladó egy 884 m2-es telek a hegy felső részén. Jellemzői:-2 db kis tároló van, mely felújítandó. -Az áram be va...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai panel lakás hirdetés (47621311)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Várpalota egyik legkedveltebb utcájában kínálok eladásra egy lenyűgöző, 62 négyzetméteres panellakást, amely a hatemeletes épül...
43 500 000 HUF
701 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai tégla lakás hirdetés (98777235)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 37 m²-es tégla lakás Várpalotán! Várpalota belvárosában, egy háromszintes téglaépítésű társasház 3. emeletén eladó eg...
41 900 000 HUF
1 132 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétfürdői panel lakás hirdetés (94552534)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pétfürdő szívében, a nyugalom és a kényelem találkozásánál várja új tulajdonosát ez a hangulatos, 4. emeleti, 59 m²-es otthon! ...
35 000 000 HUF
593 220 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai tégla lakás hirdetés (95573574)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag a Duna House kínálatában! Eladó tégla építésű lakás Várpalota központjában, 2 szoba, konyha, fürdő+wc egy helyiségben...
37 000 000 HUF
755 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai tégla lakás hirdetés (91448564)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított földszinti 1 szobás lakás Várpalotán alacsony rezsivel, bérlővelSaját tárolóval! Eladásra kínálunk Várpalotán ...
36 700 000 HUF
941 025 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (73494753)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérvár, Tóvárosi lakónegyedben, liftes társasházban eladó egy 4. emeleti, 52 m2-es, 2 szobás, erkélyes, jó állapotú lak...
44 900 000 HUF
863 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári házrész hirdetés (39367989)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 2
Eladó Székesfehérváron az egyik forgalmas út mellett egy felújítandó állapotú, gázkonvektoros fűtésű, 60 nm-es, 2 szobás házrés...
29 500 000 HUF
393 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pétfürdői tégla lakás hirdetés (44841533)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pétfürdő egyik legnyugodtabb, parkos részén kínálunk megvételre egy igazán hangulatos, tágas terekkel rendelkező, 63 m²-es laká...
37 990 000 HUF
603 015 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (92944328)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 900 000 HUF
863 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi ikerház hirdetés (34947799)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 4
Gárdonyban a tóparthoz közeli utcában ikerházrész eladó! a kettő szintes nyaraló hasznos alapterülete 63 m2. Helyiségei: Földsz...
39 000 000 HUF
557 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Móri panel lakás hirdetés (36949333)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Móron a Vértes utcában eladó egy 50 nm-es, felújított, erkélyes lakás. - 4. emeleti lakás, panorámás kilátással, csendes utcába...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal