Eladó ingatlanok 50 millióig (39792 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 792 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (45372443)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (94984439)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingat...
47 800 000 HUF
758 730 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73764232)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéltes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távolsá...
47 000 000 HUF
824 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (99949896)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, napfényes otthon a Reptéri lakótelepen! Eladó Kecskemét egyik karakteres, parkosított részén, a Reptéri l...
46 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (57398924)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház szeged–kiskundorozsma csendes RÉSZÉN! Szeged Kiskundorozsma városrészében kínálunk megvételre egy 50 m²-es ...
28 590 000 HUF
571 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (34257395)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged – kálvária sugárúton felújított lakás saját parkolóval ELADÓ! Eladó egy 49 m²-es, 1. emeleti, teljeskörűen felújított ...
48 990 000 HUF
999 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (47895255)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljeskörűen felújított lakás saját parkolóval – Szeged, Kálvária sugárúton. Eladó Szegeden, a Kálvária sugárúton, egy 49 m²-e...
48 990 000 HUF
999 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93954932)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív, teljeskörűen felújított lakás eladó Pécs Kertvárosában! Pécs egyik legkeresettebb városrészében, Kertvárosban kínálun...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salköveskúti családi ház hirdetés (99597447)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 2528 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Salköveskúton, nagy telekkel! Salköveskút csendes, nyugodt utcájában kínálunk megvételre egy 88 m²-es, 2 szob...
38 900 000 HUF
442 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi hétvégi ház hirdetés (48364972)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 246 m2
Szobaszám: 4
Mezőkövesd Zsóry-fürdő nyaralótelepén nyaraló eladó! Eladásra kínálunk egy kiváló statikai állapotban lévő nyaralót Mezőkövesd...
49 500 000 HUF
773 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egercsehi tégla lakás hirdetés (64432435)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egercsehi központjában eladó egy társasházi, földszinti kis lakás! Egertől 20 km-re, Egercsehi Bányatelepének központi részén...
10 950 000 HUF
295 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerszalóki üdülőövezeti telek hirdetés (45636579)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1231 m2
Szobaszám: n/a
Építési telek Egerszalók egyik legértékesebb részén! Egerszalókon, a híres gyógyfürdő közvetlen közelében, az Ady Endre út vo...
15 390 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (48739499)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna l...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (55932953)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a felsővárosban 74 nm felújított családi ház 1163 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői: - 3 szoba, konyha+étkező, fürdő...
44 990 000 HUF
607 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (57354832)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 777 m2
Szobaszám: 3
Kiskőrösön 115 nm családi ház eladó, 777 nm telken. Ingatlan jellemzői: - 3 szoba, konyha, előszoba, fürdő, WC+mosókonyha, kam...
49 000 000 HUF
426 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (44867777)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
Izsákon a központhoz közel 85 nm családi ház 730 nm telken eladó! Ingatlan jellemzői:- 3 szoba, konyha, fürdő+WC, kamra, közle...
35 500 000 HUF
417 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (42359362)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, napfényes otthon a Reptéri lakótelepen! Eladó Kecskemét egyik karakteres, parkosított részén, a Reptéri ...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (23792435)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1012 m2
Szobaszám: 1
Üllőn eladó 1o12 nm telekkel rendelkező 55 nm alapterületű családi ház. Az épület jelenlegi lakótere 35 nm, mely a meglévő he...
39 900 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei hétvégi ház hirdetés (39745324)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ráckevén 300 méterre Duna parttól egy 50 m2-es tégla építésű nyaraló, 450 m2-es összközműves telken. a Kagylós és a Vadka...
33 900 000 HUF
678 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37482437)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1369 m2
Szobaszám: 1
Érden, Ófaluban női neves utcák egyikében eladó, egy kb 30nm-es kis ház, mely szobából, és konyhából áll. Az téliesített könnyű...
37 900 000 HUF
1 263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal