Eladó ingatlanok 50 millióig (39792 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 792 db
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (41263283)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 2
Családi ház a központ közelében- 29. 500. 000Ft Eladásra kínálunk egy 60 nm-es, kiváló elosztású családi házat, amely egy forg...
29 500 000 HUF
491 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (43447745)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyugodt, zöld környezetben keresel otthont? Eladó egy 55 nm-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lakás csendes, barátságos környéken. ...
17 900 000 HUF
325 454 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kazincbarcikai egyedi garázs hirdetés (24254772)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy rendezett, 314-es számú garázst az Alsóvárosi körút közkedvelt garázssorán. Az ingatlan legnagyobb előnye ...
3 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (22533588)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veszprémben, a Stromfeld Aurél u. 9. Számú 10 emeletes liftes társasházban eladó, egy 54 nm. -Es kétszobás, második emeleti pan...
44 900 000 HUF
831 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zámolyi lakóövezeti telek hirdetés (63737238)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: n/a
Székesfehérvártól 20 km-re Zámolyon, összközműves építési telek eladó! A telek a Petőfi Sándor utcában található, melynek mér...
7 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovasberényi üdülő hirdetés (33335425)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 12871 m2
Szobaszám: 2
Székesfehérvártól 25 km-re, Budapesttől 50 km-re, Lovasberényben, belterületi ingatlan eladó! Az ingatlan egy 2495 nm-es telk...
23 500 000 HUF
671 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (54539974)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó frekventált helyen, a Deák Ferenc utcában, egy 4. emeleti, 41 nm-es, 1 szobás étkezős lakás. A nagy erkélyes, jó állapo...
44 900 000 HUF
1 095 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Polgárdi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (85649781)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Polgárdin, központhoz közel, jól bejáratott üzlethelyiség eladó! A tégla építésű, utcafronti üzlethelyiség egy forgalmas fő ú...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (94933224)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szedreskerti lakónegyedben, a Palotai úton, 2 szobás, erkélyes lakás eladó! A panellakás nem főútra néző, mely liftes épületb...
45 900 000 HUF
882 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (47537825)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföld kedvelt részén eladó egy négyemeletes, panel falazatú társasház 2. emeletén 53 m²-es, teljes körűen felú...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (33944935)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Rakamazon – kiváló lehetőség nyugodt környezetben! Rakamazon eladásra kínálunk egy 98 m²-es, 1991-ben épült ...
31 900 000 HUF
325 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35996385)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Örökösföldön a Család utcán 4 szintes társasház 2. emeletén eladásra kínálunk egy 53 nm-es, 2 szobás erkélyes lakás...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (99952934)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Örökösföldön eladásra kínálunk egy 53 m²-es, 2. emeleti, keleti tájolású, panel falazatú lakást, amely 2021-ben t...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai termőföld, szántó hirdetés (34874349)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 20000 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza kedvelt városrészén, Oroson, eladásra kínálunk egy hatalmas, 20. 000 M²-es (2 ha) alapterületű, jelenleg gyümölcsös...
24 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (19259857)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Székesfehérvár közkedvelt városrészében, a Vízivárosban kínálunk eladásra egy jó állapotú, 2 szoba hallos panellakást egy 4 e...
49 000 000 HUF
924 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi tégla lakás hirdetés (18782243)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✨ Kényelmes, világos otthon Komárom szívében – ide csak költözni kell! ✨ Eladó Komáromban egy 66 nm-es, 2 szobás, földszinti, ...
49 900 000 HUF
756 060 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (35475959)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 5001 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyírtelektől 6 km-re, közvetlen főút mellett tulajdonostól eladó egy kb. 90 M²-es családi ház hatalmas, 5001 m²-es dupla telken...
39 900 000 HUF
443 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mályi lakóövezeti telek hirdetés (75897469)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 690 m2
Szobaszám: n/a
Miskolctól 5 km-re, Mályiban, az Akácos utcában, 690 nm belterületi építési saroktelek újépítésű környezetben eladó! Telek fő...
13 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Etyeki külterületi telek hirdetés (94799324)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1596 m2
Szobaszám: n/a
Etyeken, a Fejér vármegye gyönyörű zöldövezetében kínálunk eladásra egy kivételes telket, amely nem csupán a természet közelség...
35 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (64877783)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 9. kerület egyik egyre inkább felértékelődő részén, az Ecseri úton kínálok megvételre egy 27 m²-es, világos, praktikus elrend...
42 500 000 HUF
1 574 074 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?