Eladó ingatlanok 50 millióig (39791 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 791 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43234922)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületben a Városközpontnál, liftes házban, 31 nm nagyságú, felújítandó lakás eladó! Jelenlegi kialakítása szoba...
37 990 000 HUF
1 225 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (69285558)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: 88 m2
Szobaszám: 2
XX. kerületben Pacsirtatelepen, eladó egy 88 nm-es kizárólagos telekterülettelrendelkező 34 nm-es, két külön nyíló szobás, kert...
39 900 000 HUF
1 173 529 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (94937242)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 60 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kecskemét belvárosában 3 szobás sorházi LAKÁS! Az ingatlan kiváló befektetés, mert több funkciót is ki tud szolgálni. Elr...
49 900 000 HUF
648 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (83277795)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 5
Izsák csendes utcájában, rendezett környezetben 974 nm-es, összközműves, rendezett telken tetőbeépítéses, teljesen alápincézett...
48 000 000 HUF
352 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ladánybenei családi ház hirdetés (14355445)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 8531 m2
Szobaszám: 3
Vágyik a természet közelségére, erdős környezet nyugalmára? Kecskeméttől 20 percre Ladánybenén eladó egy 2004-ben épült, 80 nm-...
49 990 000 HUF
624 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (48347814)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 70 m²-es, kétszintes, téliesített, tégla építésű nyaraló lakiteleken 335 m²-es telken, csendes utcában, jó szomszédsá...
29 900 000 HUF
427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (76957397)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 3
Több lehetőséget kínáló ingatlan eladó Lakiteleken! Eladó Lakiteleken egy 1165 m²-es telken fekvő, több célra hasznosítható ing...
33 500 000 HUF
471 830 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (97974923)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 971 m2
Szobaszám: 4
Fülöpszálláson eladó egy 140 nm nagypolgári családi ház 971 nm telken! Ingatlan jellemzői:- 4 szoba, konyha+étkező, 2 kamra, fü...
27 850 000 HUF
198 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (93344417)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy napfényes, jó állapotú tégla építésű családi házat Izsák szívében. a 10x11...
29 900 000 HUF
276 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (81296594)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingat...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (64479292)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerbolt, üzletek a közvetlen közelbe...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43374479)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (53993163)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéletes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távols...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (49251469)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az inga...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (47657953)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, napfényes otthon a Reptéri lakótelepen! Eladó Kecskemét egyik karakteres, parkosított részén, a Reptéri ...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (33672156)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéltes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távolsá...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (34474545)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás saját parkolóval Szegeden – Kálvária sugárúton! Eladó Szegeden, a Kálvária sugárúton egy 49 m²-es, első emel...
48 990 000 HUF
999 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvaskői családi ház hirdetés (97145374)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 399 m2
Szobaszám: 5
Akit egyszer megíérintett a természet közelsége és megízlelte a hely varázsát az később mindig visszavágyik ide! Most itt az a...
49 500 000 HUF
309 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétalapi családi ház hirdetés (47453472)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2