Eladó ingatlanok 50 millióig (39679 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 679 db
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35544535)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza közkedvelt részén, a Vasvári Pál utcában kínálunk eladásra egy 35 nm-es, teljeskörűen felújított lakást, amely ideá...
38 000 000 HUF
1 085 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tanya hirdetés (93558146)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 4891 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyháza Rozsrétbokor városrészében kínálok megvételre egy tanyát a következő paraméterekkel: - 4891 m2 telek terület - 48...
23 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (38752862)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lévai Ingatlan és Hiteliroda megvételre kínál Békéscsaba Belvárosának közelében egy 54 m²-es, felújított, tégla építésű lakás...
34 500 000 HUF
638 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai lakóövezeti telek hirdetés (82599649)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 1361 m2
Telekterület: 1361 m2
Szobaszám: n/a
Békéscsabán ( Fényesen) építési telek eladó.  Méretek: 1361 m2, beépíthetőség: 30%. Áram, víz és gáz az utcán.  Részletekért hívjon bizalommal!
8 500 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kompolti tégla lakás hirdetés (45548997)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Kompolt egyik legcsendesebb utcájában, mégis a központhoz közel egy 90 m2es felújítás alatt lévő családi házat...
23 000 000 HUF
255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (99424937)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunbaja, 83 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha, étkező, für...
6 499 000 HUF
78 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (98729243)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lido Home győri irodája eladásra kínál győr-szabadhegyen új építésű, modern lakásokat 'b' ÉPÜLET! A két ütemben felépülő, 42 é...
43 000 000 HUF
1 194 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri zártkert hirdetés (72235355)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 12 m2
Szobaszám: n/a
Eladó kivett zártkert Győr-sashegy csendes részén! A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezt a hatalmas lehetőségeket re...
16 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (92655526)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezt a kis házat (zárkertet). Győr-Sashegy városrészben egy 72 m2-es, jó állapotú há...
44 999 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri zártkert hirdetés (82372599)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: n/a
A Lido Home győri irodája eladásra kínálja ezt a felújított kis házat Győrszentivánon (kivett zárkert). Helyszín: Győrszentiv...
44 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri zártkert hirdetés (49734594)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 22 m2
Szobaszám: n/a
Lido Home győri irodája eladásra kínál egy nyaralót Győr-Fehérváridűlőn! Kihagyhatatlan lehetőség Győr egyik közkedvelt pihenő...