Eladó ingatlanok 50 millióig (39875 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 875 db
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (98637337)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 645 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 69, 1 nm-es hasznos alapterületű, felújítandó családi házat...
20 000 000 HUF
289 855 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (47699177)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Óföldeáki családi ház hirdetés (46473363)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 1619 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Óföldeák településen 1+3 szobás családi ház eladó! a ház a központhoz közel, jól megközelíthető hel...
18 500 000 HUF
169 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (79533589)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Felújított panellakás ajkán! *** Veszprém vármegyében, Ajka belvárosában eladó egy harmadik emeleti, 54 m2-es, erkélyes, f...
41 590 000 HUF
770 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92883278)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy igazán különleges lehetőség Budapest 7. kerületnek belvárosának szívében! Ez a frissen, teljeskörűen felújított, egy 21nm...
44 500 000 HUF
2 119 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (33447738)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 80 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén 85 nm-es, részben felújított családi ház eladó. A vályog fal...
16 000 000 HUF
188 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (44197955)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 2811 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Tápiószentmártonban - Budapesttől kb. 1 Órára! Pest vármegyében, Tápiószentmárton településen kínálok megvé...
24 900 000 HUF
327 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46319344)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs kertvárosban, a Viktória utcában, szigetelt 10 emeletes társasház 7. emeletén, 47 nm-es, 2 szobás, franciaerkélyes lakás e...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (55521983)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: 1113 m2
Szobaszám: 1
Nyugalomra, jó levegőre vágyik, de fontos a jó megközelíthetőség? Körbejárható, önálló ház telekkel, pincével és tárolóval. Pes...
15 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (85554873)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 63m2-es kertvárosi lakás. Az ingatlan 3 külön nyíló szobás, erkélyes. Nyílászárói műanyag új ablakokra lett cserélve. Köz...
49 900 000 HUF
792 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (31527232)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosában, a Szabó Ervin téren, egy 10 emeletes, szigetelt társasház 2. emeletén található, 52 m²-es...
45 990 000 HUF
884 423 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási tégla lakás hirdetés (57528419)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium kategóriás tégla társasházi lakás eladó Tégláson! Kínálatunkban eladó egy 14 lakásos exkluzív társasház harmadik emel...
49 900 000 HUF
712 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (24288392)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 621 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye Dombóvár dél-nyugati városrészen 122 nm komfort nélküli, vegyes falazatú (az alja tégla, felette vályog), bontan...
7 900 000 HUF
64 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (93359543)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó pécsi 1. emeleti lakás! Eladó Pécsen a Pákolitz István utcában egy 1. emeleti, 36 nm-es 1 szobás téglalakás. Ez az ing...
28 500 000 HUF
791 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombóvári családi ház hirdetés (34457679)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye Dombóvár dél-nyugati városrészen 90, 7 nm összközműves családi ház eladó. Az ingatlan tégla falazatú, keleti táj...
27 750 000 HUF
308 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szirmabesenyői családi ház hirdetés (72483495)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 3
Azonnal birtokba vehető családi ház! 2 Szoba+ nappali kialakítással hatalmas szuterénnel. Hatalmas lehetőség, jó alapokkal rend...
31 000 000 HUF
303 921 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (89777979)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (96433875)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kétszobás lakás a szentpéteri kapuban! Eladó a Pozsonyi utcán egy 52nm-es, kétszobás, erkélyes lakás egy szigetelt épület...
27 900 000 HUF
536 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (81346945)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (64987368)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Putnokon, frekventált helyen, a Péczeli Általános Iskola, Óvoda és Uszoda közelében eladó egy 2 szobás, 80 nm lakóterű családi ...
27 000 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal