Eladó ingatlanok 50 millióig (39876 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 876 db
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (62626773)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 2
Eladó Tiszaalpáron egy sokoldalúan hasznosítható ingatlan! 133 m2 alapterület 742 m2 rendezett telek termő gyümölcsfákkal nag...
42 090 000 HUF
316 466 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (33457499)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiskunfélegyháza közkedvelt részén, a Petőfi lakótelepen eladó 54m²-es, 2 szobás, erkélyes lakás! Az ingatlan ideális választá...
32 900 000 HUF
609 259 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (76328573)
41 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 515 m2
Szobaszám: 2
Lajosmizsén, nyugodt, átmenő forgalomtól mentes utcában kínálunk megvételreegy 515 m2-es, összközműves telken fekvő, 52 m2-es, ...
37 500 000 HUF
721 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi egyéb telek hirdetés (62586434)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1254 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Szentes belterületén az Ilonaparton, a város szélén, mégis a központtól nem túl távol egy 1254 m2-es, mezőgazdasági/üzemi...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi egyéb telek hirdetés (67488764)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: n/a
Csongrád-Csanád vármegyében, Szentes városának kellős közepén kínálunk megvételre egy 350 nm-es, kiváló adottságokkal rendelkez...
15 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfiszállási tanya hirdetés (99228834)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Petőfiszálláson eladó egy 45 nm-es tanya, amely rendkívül jó elhelyezkedésű, hisz...
10 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi külterületi telek hirdetés (71584243)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk egy vízparti fekvésű telket, nyugodt, természetközeli környezetben. A 837m2 telek m2 kertgazdasági övezetbe...
4 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (87189435)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Szentes belvárosában. Szentes frekventált városközponti részén eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-e...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi tanya hirdetés (43375327)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Csongrád városától mindössze kb. 2 Km-re, nyugodt, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy igazi vidéki hangulatot...
25 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (38772273)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az opt Ingatlanpont kínálatában! ! ! ! ! ! Csongrád csendes kertvárosi részén, bevásárlóközponttól egy kilométerre, a...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (93397375)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 2
Pest megyében, Dömsöd belterületi részén eladó egy kétszintes, téglaépítésű, összesen 85 m2-es ház, 416 m2-es telken. Az ingat...
49 000 000 HUF
576 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (23514384)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó metrómegállóhoz közeli lakás, zárt TÁRSASHÁZBAN! Budapest x. kerületében, az Üllői úthoz közel ajánlok a figyelmébe egy...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi üdülőövezeti telek hirdetés (32815534)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: n/a
****Közvetlen vízparti telek dunavarsányban**** Csodás panorámával, valóban közvetlen vízparti telek bontandó vagy erősen felú...
49 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (74934568)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika, Deák téren eladó egy távfűtéses, 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás, rendezett, négyemeletes épület második emel...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (78343986)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (94656729)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 2 szobás, téglából épült 68 nm-es családi házat Selyemréten, a belvárostól mindössze 5 perc távolságra. Az...
24 900 000 HUF
366 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (32718612)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Miskolcon az Észak-Kilián kedvelt részén egy 48 nm-es, 1 + 1 szobás, nagykonyhás (gépesített), teljeskörűen f...
29 900 000 HUF
622 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (65638654)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (31535454)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabdi családi ház hirdetés (24334762)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Csabdi belterületén, csendes, nyugodt környezetben! Csabdi egyik békés utcájában kínálunk megvét...
49 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal