Eladó ingatlanok 50 millióig (39876 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 876 db
Eladó Vanyolai családi ház hirdetés (53934232)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1831 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Veszprém vármegyében, Pápától mindössze 15 percre, Vanyolán kinálok eladásra egy 93 m2-es tégla falaztú családi házat! Az ingat...
22 900 000 HUF
246 236 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (85339443)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalok figyelem! Csepel egyik legjobb környékén, az Árpád utcában eladó egy 46 nm-es, 2 szobás, 3. emeleti, keleti tájolású, ...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kaposvári hétvégi ház hirdetés (74279645)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 2
Kaposvár, Deseda, 941 nm-es zártkert eladó! a kelet-nyugati fekvésű telken található egy hangulatos 35 nm-es téglából épült ház...
11 900 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztakovácsi családi ház hirdetés (47872976)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1947 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Vidéki ház! ! Pusztakovácsiban eladó ez a 100 m2-es, 4 szobás családi ház! Helyiségei: 3 hálószoba, tágas nappali, konyha, ...
23 000 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyedi garázs hirdetés (48327461)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
2004-Ben épült kifejezetten parkolóháznak az épület, így rendkívül könnyen parkolható az összes beálló. a gépkocsibeálló a föld...
5 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (84577382)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Parkra néző, világos 1+1 félszobás lakás eladó a Nyírpalota úton! Eladásra kínálunk egy 35 m²-es, kiváló elosztású, világos l...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (73734136)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladóvá vált egy 27nm-es, 1 szobás, feéújított állapotú, fényes lakás Újpesten, csendes, zöldövezeti környéken.  A környék kiv...
48 900 000 HUF
1 811 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (43573226)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vác belvárosában eladó egy 33 nm-es, közös udvaros lakás, amely ideális választás lehet akár első lakásnak, akár befektetésnek....
32 000 000 HUF
969 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84849337)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét, Csokor utcában földszinti, kétszobás felújítandó lakás eladó! Az ingatlanhoz tartozik garázs is, ezért csak egyben ...
42 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszódi lakóövezeti telek hirdetés (13965379)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: n/a
Aszódon központtól gyalogosan 10 perces sétára 1100 nm-es építési belterületi telek eladó. Csendes, aszfaltos mellékutcában t...
26 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai lakóövezeti telek hirdetés (21425354)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 593 m2
Telekterület: 593 m2
Szobaszám: n/a
Nyíregyházán, a körút mentén eladásra kínálunk egy 593 m²-es építési telket, amely ideális választás lehet családi ház vagy aká...
40 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (24532343)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: n/a
Ha eddig kereste azt a telket, ahol valóban el tudja képzelni a jövőjét, ahol tényleges érdemes élni, akkor talán most meg is t...
47 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (39673569)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1358 m2
Szobaszám: 2
Eladó Bátonyterenye csendes, jól megközelíthető részén egy 80 m²-es, 2 szobás családi ház, amely ideális választás mindazok szá...
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pásztói családi ház hirdetés (12157444)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Pásztón a központhoz közel egy 75 m2es családi házat. Pásztón belül kisebb ház csere is szóba jöhet. Az ingat...
25 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (33477423)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye, Baja közkedvelt Józsefváros városrészben megvételre kínálunk egy 68 m²-es, különálló lakóingatlant. Az ingat...
42 000 000 HUF
617 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rákóczifalvai lakóövezeti telek hirdetés (23389367)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 2469 m2
Telekterület: 2469 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Rákóczifalván egy kivételes építési telek, amely ideális lehetőséget kínál álmai otthonának megvalósítására. a telek mére...
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri egyedi garázs hirdetés (48619935)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Győr–Gyirmóton, az  Alcedonia Lakóparkban eladó, önálló helyrajzi számon lévő 1 db teremgarázs-beálló + 6 m²-es fémajtós, biztonságos tároló (+ 2 M Ft. Kötelező tétel) Ár összesen: 11 M Ft.
9 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (47337376)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthonok és megoldások! Kecskemét belvárosában, liftes társasház 4. emeletén, 55 nm, 2 szobás, felújított lakás eladó. Kiváló ...
47 900 000 HUF
870 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (51532393)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás vértói PANORÁMÁVAL Szeged kedvelt részén vált eladóvá ez az 53 m2-es, 1+2 szobás lakás panelprogramos 10 emeletes ...
48 500 000 HUF
915 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (37849474)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Katymáron, nyugodt környezetben! Katymár csendes részén, a Gróf Széchényi utcában kínálunk megvételre egy j...
22 900 000 HUF
178 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal