Eladó ingatlanok 50 millióig (39890 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 890 db
Eladó Kunhegyesi családi ház hirdetés (41973423)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1281 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Kunhegyesen Jász-Nagykun Szolnok vármegyében nagy telekkel, sok lehetőséggel! Kunhegyes központjában, a Tisz...
24 000 000 HUF
279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi egyéb lakás hirdetés (26273758)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagykőrös belvárosának közelében eladásra kínálunk egy minőségi anyagokkal felújított, kertkapcsolatos, 76 m²-es társasházi ing...
35 000 000 HUF
460 526 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (33542354)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1472 m2
Szobaszám: 1
Maroslelén, autópályához közel, belterületen, magánházas környéken eladó egy kiváló elhelyezkedésű ingatlan. a telek 1472m2-es,...
28 900 000 HUF
361 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33518477)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Állógalériás duplex lakás eladó a Blaha Lujza térnél, kiváló befektetés! (NEM hitelezhető! Ügyvédi megosztással kerül értékesí...
35 800 000 HUF
2 237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári üzlethelyiség utcafronton hirdetés (45554953)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 344 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kedvező vállalkozói hitellel megvásárolható, kiváló befektetési lehetőség TISZAVASVÁRIBAN Tiszavasvári bevezető, forgalmas főú...
36 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Újfehértói családi ház hirdetés (69272434)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3962 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újfehértó kedvelt részén egy kb. : 80 Nm-es családi ház, mely 3706 nm-es telken helyezkedik el, mely kiváló lehetőség csa...
38 000 000 HUF
475 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (53349743)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, kertváros kedvelt részén, a Nagy Imre úton eladó egy 2 szobás, 50 m2-es, 8. emeleti erkéllyel rendelkező lakás. A tár...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (15974374)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zóki családi ház hirdetés (94385298)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1808 m2
Szobaszám: 3
Baranya vármegye egyik csendes, nyugodt településén, Zókon, Pécstől 10 km-re eladó egy 94 m2-es, 3 szoba + hallos családi ház. ...
21 000 000 HUF
223 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Pápasalamoni családi ház hirdetés (34344357)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2018 m2
Szobaszám: 1
Patakkal, erdővel Falusi CSOK képes, 130 nm es hagyományos parasztház a mai igényknek megfelelően igényesen felújítva, korabeli...
49 900 000 HUF
383 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi lakóövezeti telek hirdetés (35237386)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Pécs Kispostavölgyben egy 1183nm-es belterületi összközműves telek. a telken található egy 50nm-es tégla építésű kisház. ...
16 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti egyéb telek hirdetés (39499444)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1207 m2
Szobaszám: n/a
Fót Öreghegyen, csendes, zöldövezeti környezetben eladásra kínálunk egy panorámás, 1207 m2-es zártkerti telket, rajta egy 1980-...
30 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Téglási tégla lakás hirdetés (35373633)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium kategóriás tégla társasházi lakás eladó Tégláson! Kínálatunkban eladó egy 14 lakásos exkluzív társasház harmadik emel...
49 900 000 HUF
779 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (53749376)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Lakás Békéscsaba Lencsési! Ezt az ingatlant fiatal pároknak ajánlom, vagy befektetési célra is kiváló! A negyedik emel...
28 900 000 HUF
498 275 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (54894447)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakályi családi ház hirdetés (37348117)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna Vármegyében Szakályban 1275 négyzetméteren, egy 90 négyzetméteres felújítandó családi ház. Az ingatlanhoz egy különálló nyári konyha is tartozik. Az udvaron pince, a hátulsó telekrészen müvelésre alkalmas kiskert várja kertészét.
7 900 000 HUF
87 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (74468477)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Decs központjában eladó 664 nm területen 84 nm-es vegyes falazatú családi ház. Benne 2 szoba, konyha, fürdő wc-...
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondói családi ház hirdetés (34278453)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Kondón! Kondó csendes, nyugodt településén eladó egy 80 nm-es, 3 + 1 szobás családi ház, 715 nm-es rendezett...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (43247524)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Putnokon, frekventált helyen, a Péczeli Általános Iskola, Óvoda és Uszoda közelében eladó egy 2 szobás, 80 nm lakóterű családi ...
27 000 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kozármislenyi tégla lakás hirdetés (43512859)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Nidum lakópark Kozármislenyben, a József Attila utcában valósul meg, csendes, mégis jól megközelíthető környezetben; a terüle...
34 324 500 HUF
1 225 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal