Eladó ingatlanok 50 millióig (39743 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 743 db
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (34935733)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Kálvária sgt. , 49 m2-es, 2+1 szobás, 1. emeleti téglalakás eladó. a lakásban 2+1 szoba, kamra és fürdőszoba található....
48 900 000 HUF
997 959 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (96633972)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 630 m2
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó ***Felújítandó, tégla építésű családi ház eladó Kiskunmajsán! Kiskunmajsa csende...
27 900 000 HUF
320 689 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszakécskei hétvégi ház hirdetés (72598733)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 3309 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Tiszakécske külterületén kivett tanya megnevezésű ingatlan 49 m2 hasznos nettó alapterületű lakó- és gazd...
15 990 000 HUF
326 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (64959485)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Hont f. U. 47 Nm-es, 5. emeleti, 2 szobás, klimatizált, loggiás, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (89443265)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Otthon kínálatában eladó egy klasszikus Kádár-kocka jellegű családi ház Bács-Kiskun megyében, Tiszakécskén, az...
26 900 000 HUF
358 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (48334918)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szeged, Felsőváros Kereszttöltés utcai egy plusz 2 szobás lakás, erkéllyel, plusz kihelyezett előtérrel mely gardróbként funkci...
47 500 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (75523745)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged közkedvelt részén, az Ortutay utcában kínálom megvételre ezt a 60 m2-es, 3 szobás, praktikus elosztású panel lakást, ame...
48 300 000 HUF
805 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (34324538)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
48 900 000 HUF
997 959 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi egyéb telek hirdetés (72999647)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1254 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Szentes belterületén az Ilonaparton, a város szélén, mégis a központtól nem túl távol egy 1254 m2-es, mezőgazdasági/üzemi...
11 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (54255769)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1727 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújítás alatt álló parasztház Tiszakécskén, Kerekdombon Bács-Kiskun megyében, Tiszakécskén, a közkedvelt Kerekdomb vár...
16 900 000 HUF
312 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (43374874)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Nagyvenyim - Mélykútpusztán egy vegyes falazatú, lemezcseréptetős, felújított családi házat, 2100 nm-es telke...
37 900 000 HUF
485 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (17894447)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73555692)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akar felújítással bajlódni megtalálta a tökéltes otthont, ide csak költözni kell! ! Kecskemét belvárosától séta távolság...
45 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37529534)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, napfényes otthon a Reptéri lakótelepen! Eladó Kecskemét egyik karakteres, parkosított részén, a Reptéri la...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (52573373)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (47693511)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1410 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Lajosmizse csendes, nyugodt utcájában eladó egy 75 m²-es, nappali + 4 külön nyíló szobás családi ház, nagy, 1410 m²-es telken. ...
34 990 000 HUF
466 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (57294195)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: 2
Dömsöd belterületi részén eladó egy két szintes, 2 szobás, tégla építésű, összesen 85 nm-es ház, ami egy 416 nm-es telken helye...
49 000 000 HUF
576 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (18965496)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető családi ház eladó csendes utcában, saroktelken -Mezőtúron! Mezőtúr egyik nyugodt, rendezett utcájában kíná...
25 500 000 HUF
137 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (53825383)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó metrómegállóhoz közeli lakás, zárt TÁRSASHÁZBAN! Budapest x. kerületében, az Üllői úthoz közel ajánlok a figyelmébe egy...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (24659379)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, panorámás lakás Kertvárosban a Tildy Zoltán utcában! Eladásra kínálunk Pécs Kertvárosának kedvelt részén, a T...
40 900 000 HUF
1 048 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal