Eladó ingatlanok 50 millióig (39750 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 750 db
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (84875739)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (43831374)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 701 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
*** Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Szentesen, közel a városközponthoz egy 701 nm-es telken elfekvő 150 nm-es, ameri...
30 900 000 HUF
251 219 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (13742454)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen egy felújított 2 szobás családi ház! !...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (98719597)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** Eladó családi ház Csongrád-Csanád vármegyében, Szentes városközpontjában! Szentes...
39 900 000 HUF
359 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi külterületi telek hirdetés (38693493)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: n/a
Eladó tóparti telek Dunavarsány egyik horgászparadicsomában! Kivételes lehetőség mindazok számára, akik nyugalomra, természetk...
9 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43638794)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét kedvelt, csendes részén kínálok eladásra egy 52 m2-es, 2 szobáserkélyes, tégla építésű, szigetelt, 3. emeletilakást, ...
47 500 000 HUF
913 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi lakóövezeti telek hirdetés (33839387)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: n/a
Pest vármegyében, Taksony kedvelt, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 851 m2-es, belterületi építési telket. Az ingatlan a ...
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (85892939)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicskén eladó egy 47. 7M²-es, vegyes falazatú, felújítandó családi ház, amely remek lehetőséget kínál azok számára, akik s...
15 900 000 HUF
189 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (49325737)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy kiváló lehetőségeket rejtő ingatlan nyugodt, kertvárosi környezetben! A 1165 m2-es telken egy 45 m2-es, felújítandó...
41 500 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99357948)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 50négyzetméteres, szép állapotú, 2 szobás lakás Kertváros Málomi részén, egy szigetelt, négyemeletes panelház negyedi...
41 900 000 HUF
838 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (72786753)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 854 m2
Szobaszám: 2
Putnokon, frekventált helyen, a Péczeli Általános Iskola, Óvoda és Uszoda közelében eladó egy 2 szobás, 80 nm lakóterű családi ...
27 000 000 HUF
337 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (54227357)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Miskolc Diósgyőr városrészében kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, 1+2 félszobás erkélyes lakást, panelprogramos épület ...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (97532877)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó lakás Csepelen - kiváló lehetőség! Csepelen eladó egy 38 m2-es, 1 szoba + konyhás lakás a 3. emeleten. Főbb...
43 500 000 HUF
1 144 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (65935619)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94375677)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyetem...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23783487)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyeteme...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi lakóövezeti telek hirdetés (82958733)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: n/a
39 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi külterületi telek hirdetés (62751235)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1706 m2
Szobaszám: n/a
Eladó nagy méretű külterületi TELEK! Budapesten a XXII. kerületben a mezőgazdasági övezetben, a Szakiskola és a Kunyhó utca á...
23 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1706 m2
Szobaszám: n/a
23 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi külterületi telek hirdetés (62235742)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 301 m2
Szobaszám: n/a
Olcsón telek eladó tétényben 15%-os BEÉPÍTHETŐSÉGGEL! Budapest XXII. kerületében a Szakiskolai zárkerti részben eladó egy kis...
20 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?