Eladó ingatlanok 50 millióig (39755 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 755 db
Eladó Monori egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (34827396)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 53765 m2
Szobaszám: n/a
90Aranykorona értékű! Birtokközpontnak, lovardának, falusi turizmus kialakítására vagy akár gazdaság/ farm létrehozására is meg...
34 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (12457933)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1958 m2
Szobaszám: n/a
Árcsökkenés! Eladó Budapest XXII. kerület nagytétényi részen, Diósd és Budatétény között egy 1958nm-es körbekerített zártkert (...
37 900 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (97355474)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez a 3. emeleti, ízlésesen felújított, 2 szobás lakás ideális választás mindazok számára, akik egy elegáns, hamar költözhető ot...
41 900 000 HUF
654 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Buzsáki hétvégi ház hirdetés (72252136)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 3511 m2
Szobaszám: 2
Buzsákon 3511nm telken levő pince (zártkerti ingatlan) eladó. Az ingatlan nyilvántartás szerint gazdasági épület, rét és kert....
12 900 000 HUF
286 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lesencefalui hétvégi ház hirdetés (36424926)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3284 m2
Szobaszám: 2
Kiemelt megbízás az Otthon Centrum kínálatában. Erdőszéli belterületi ingatlan. A földszint 60 m2 csak szerkezetileg készült...
35 900 000 HUF
359 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (68644766)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiemelt Megbízás az Otthon Centrum kínálatában! Friss ajánlat! Belvárosi lakás Tapolcán – Akár 3%-os hitellel Szeretném figyel...
36 900 000 HUF
753 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (34947194)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szekszárdon, a Tartsayn egyedi egyszobás lakás eladó: - 27nm - nagy erkély - 2005-ben épült, 4. emeleti - rézvezeték, 32A - mű...
27 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi tégla lakás hirdetés (49239879)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás lakás Szekszárd központjában eladó Tolna vármegye, Szekszárd központjában, de mégis csendes helyen, eladásra kínálok...
44 900 000 HUF
724 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (97994433)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárdon, a csatári részen lakás eladó: - 3 szobás, 62nm-es - 2. emelet - Liftes - Erkélyes - Boltok, gyógyszertár, posta, ...
31 500 000 HUF
508 064 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli családi ház hirdetés (56794329)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 80 m2-es felújítandó családi ház + 149 m2-es melléképület Kecelen Ár: 17. 000. 000 Ft Bács-Kiskun vármegye, Kecel városá...
17 000 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23312675)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Nagyerdőalja városrészen a Kemény Zsigmond utcán 2 szobás, 55 nm-es, gázfűtéses, minimális rezsiköltségű lakás eladó....
49 000 000 HUF
890 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (32979147)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 115 m2
Szobaszám: 1
Debrecen- Belváros, hűszigetelt, 25 m2-es, tégla építésű, gázfűtéses, teljes körűen felújított, belső házrész, 115 m2 telekréss...
21 900 000 HUF
591 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bocskaikerti családi ház hirdetés (84927384)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Rákóczikertbe, egy 70m²-es, zártkerti ingatlan / gazdasági épület/ 640 m²-es telken, amely tökéletes választás azoknak,...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Piliscsévi ikerház hirdetés (19563214)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Piliscsév legszebb panorámás részén, pincefaluban eladó egy 50 nm es, saját helyrajzi számmal rendelkező ikerházfél. A telek 1...
34 900 000 HUF
698 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (44585937)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 661 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Miskolc-Perecesen – lehetőség, amit érdemes meglátni! Miskolc Pereces városrészen kínálunk megvételre egy 8...
24 900 000 HUF
307 407 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (79342847)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 758 m2
Szobaszám: 3
Kétszintes családi ház eladó Kiskőrös kedvelt utcájában, sok lehetőséggel! Bács-Kiskun vármegyében, Kiskőrös egyik közkedvelt,...
48 000 000 HUF
355 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (54923617)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, csendes, rendezett környezetben egy 81 m2-es, 2+1 félszobás...
15 500 000 HUF
191 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (62487461)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 901 m2
Szobaszám: 2
Kaposvár pihenőövezetében, a Deseda-tó közvetlen közelében, 67 m2-es, állandó lakhatásra alkalmas, - jelenleg hétvégi házként f...
39 400 000 HUF
554 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (62241841)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23214597)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal