Eladó ingatlanok 50 millióig (39752 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 50 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 39 752 db
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (33363917)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 680 m2
Szobaszám: 2
Eladó Cegléden egy családi ház. Az ingatlan vegyes falazatú, cserép fedésű. Kialakításra került benne, közlekedő, konyha, kamra...
34 900 000 HUF
498 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei lakóövezeti telek hirdetés (33982844)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 999 m2
Szobaszám: n/a
Bicskén belterületi telek eladó! Bicske fejlesztés alatt álló Telepi részén, a btc sportpálya közelében sík, bekerítetlen, szabályos alakú telek eladó. Beépíthetősége: 30%. Érdekli ez a lehetőség? Kérem hívjon! 6600000 Ft Referencia szám: tk074803-ml
6 600 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi egyedi garázs hirdetés (74389575)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
III. Ker. Óbuda, Kolosy térhez közeli, újszerű irodaházának -1 szintjén található teremgarázsban jól parkolható 15. 5 Nm-es ter...
9 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádasdi családi ház hirdetés (32343772)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 2674 m2
Szobaszám: 3
Nádasd hét dombra épült település a Vasi Hegyhát és az Őrség között. Ebben a rendezett községben kínálok eladásra egy jelenleg...
29 900 000 HUF
393 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (98718639)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház: Az ...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (33756365)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó másfél szobás társasházi lakás GyömrőnEladó egy 48 m²-es, másfél szobás társasházi lakás Gyömrő csendes, mégis központköz...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (94158839)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a x. Ker. Hang utcában egy 38nm-es, egy szobás, X. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, . Ház:Az 19...
47 990 000 HUF
1 262 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (42565384)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1893 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy napfényes, nappali + 3 szobás családi ház Nyíradony csendes, zöldövezeti részén. Ez a felújításra szoruló ingatlan k...
36 900 000 HUF
419 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúbagosi családi ház hirdetés (73467373)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 2002-ben épült, tégla szerkezetű, klimatizált családi ház Hajdúbagos központjához közeli részén, egy összközműves, 47...
34 900 000 HUF
698 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (36272873)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 438 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy napfényes, 79 négyzetméteres, kertre néző családi ház Debrecenben, a Nagy Sándor telepen, 47 000 000 huf vételáron, a...
43 000 000 HUF
544 303 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (43235738)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten a Széchenyivárosban, a Szimferopol téren 2, 5 szobás, 63 nm-es, erkélyes, részben felújított lakás. Jellemzők...
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73532885)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerbolt, üzletek a közvetlen közelb...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97954433)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (74895559)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az inga...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (26936983)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Egyszobás lakás árán amerikai konyhás nappali plusz két szobás ikerház eladó a Rendőrfaluban! Az ingatlan jellemzői: - 70 nm l...
28 700 000 HUF
410 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (37496957)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten eladó 1 szobás lakás, mely azonnal KÖLTÖZHETŐ! Kecskeméten eladó egy 1. emeleti, egy szobás, lakás. Az ingatlan f...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (64849295)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kecskeméten, az Erzsébet körúton! Felújításra váró, 70 m²-es téglaépítésű ingatlan 579 m²-es telken, a belvá...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (54473334)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten közel a belvároshoz felújított házrész eladó. Ingatlan jellemzői: - telek területe 130 m2 - lakórész 86 m2 - tégla...
28 000 000 HUF
325 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (57982312)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Nagykőrös nyugodt, csendes utcájában eladó egy felújítandó, jelenleg 3 szobás családi ház. Az ingatlanhoz tartozik egy melléké...
40 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (22743754)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 184 m2